Old Soles Rover Pave – Petrol

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Old Soles
€49,90
Kategória: Prechodné topánky

Kožené barefoot topánky od austrálskej značky Old Soles sú ideálne pre deti s bucľatejšími nôžkami, vhodné pre začínajúcich, ale aj pokročilých chodcov. Topánky majú vyšší strih, nad členok. Zvršok aj podšívka je vyrobená z hladkej kože. Kožená stielka tvorí súčasť topánky, nedá sa vybrať, je rovná, bez tvarovania. Gumená podrážka je flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. V prstovej časti majú topánky zvýšený okop, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Podrážka je k zvršku prišitá, takže sa nemusíte báť odliepania. Päta je mierne vystužená, no stále mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.  

Vďaka zapínaniu na suchý zips v kombinácii s elastickou gumičkou sa ľahko obúvajú a dajú sa pekne prispôsobiť tvaru chodidla. Sú vhodné na normálne až širšie nohy s vyšším priehlavkom, charakteristické pre bucľatejšie nôžky. Nie sú vhodné na úzke členky a päty.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 11,7 5,4
20 12,1 5,5 
21 12,7 5,7
22 13,5 5,9 
23 14,0 6,1
24 14,7 6,2

O značke  

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi. V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Old Soles Farba: modrá, sivá Kód produktu: 4082-RP-P Typ obuvi: celoročná, prechodná obuv, vyššie nad členok, prvé kroky Typ nohy: normálna až širšia, bucľatejšia noha s vyšším priehlavkom Barefoot: áno Zvršok: hladká koža Podšívka: koža Stielka: kožená, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, zvýšený okop Zapínanie: suchý zips 2x

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi.

V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu