Collonil Cleaner

Účinná čistiaca kocka s prímesou piesku pre odstraňovanie silných nečistôt a lesklých fľakov z brúsených koží, semišu a nubuku za sucha.

Skladom
Značka: Collonil
€6,50
Kategória: Ošetrovanie obuvi
Veľkosť balenia: 125ml

Účinná čistiaca kocka Collonil Cleaner odstraňuje nečistoty a nerovnosti bez poškodenia povrchu. Je určená predovšetkým na brúsenú a nubukovú kožu. Je to špeciálna zlisovaná zmes gumy s pieskovcom pre čistenie silných nečistôt za sucha. Pri práci postupovať opatrne, príliš netlačiť. Môžete ju využiť nielen na obuv, ale aj tašky, oblečenie či nábytok...

Collonil Cleaner:

  • čistí a odstraňuje nečistoty bez poškodenia povrchu
  • určený na brúsenú a semišovú kožu
  • netestovaný na zvieratách

Spôsob použitia

  • Špinavé miesto nechajte dobre uschnúť. Následne jemným trením kocky vyčistite znečistené miesto. Špina sa nabaľuje na kocku a postupne sa odroluje.

Vyskúšajte ho spolu s impregnačným sprejom Collonil Carbon Pro pre pravidelnú starostlivosť o kožené materiály.

 

Nemecká značka Collonil je zárukou odbornej starostlivosti o topánky a odevy už viac ako 100 rokov. Vďaka bohatým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu ponúkajú svojim zákazníkom široké spektrum produktov starostlivosti o obuv, oblečenie, outdoorové vybavenie, nábytok a interiéry áut z rôznych materiálov. Dodnes firma Collonil všetko vyvíja a vyrába v Berlíne, no ich produkty sú známe v celom svete. V ich sortimente nájdete rôzne produktové rady ako napr. Carbon, Organic, Bleu či 1909, ktoré vám garantujú vysokú účinnosť a dlhodobú spokojnosť.

Späť do obchodu