Collonil Carbon Complete Set

Účinná čistiaca pena 3v1 v praktickom balení so špongiou, je univerzálny produkt pre rýchlu, efektívnu a kvalitnú starostlivosť o Vaše topánky. Výborne čistí a impregnuje pomocou karbónovej technológie všetky materiály. 

Skladom
Značka: Collonil
€10,50
Kategória: Ošetrovanie obuvi
Veľkosť balenia: 125ml

Účinná čistiaca pena Collonil v praktickom balení so špongiou, je univerzálny produkt pre rýchlu, efektívnu a kvalitnú starostlivosť o Vaše topánky. Výborne čistí a impregnuje pomocou karbónovej technológie všetky materiály ako sú koža, semiš, textil a iné. Je vhodná aj pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Môžete ju využiť nielen na obuv, ale aj tašky, oblečenie či nábytok.

Collonil Carbon Complete:

  • 3 v 1, čistí, ošetruje a impregnuje zároveň
  • vysoko účinná pena, vhodná pre všetky materiály
  • doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály
  • s priloženou čistiacou špongiou - jednoduchá, čistá a rýchla aplikácia
  • netestovaný na zvieratách

Spôsob použitia

  • Penu pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte na špongiu zo vzdialenosti cca 1 cm a rovnomerne ju rozotrite na topánkach. Potom dôkladne zapracujte krúživými pohybmi a nechajte voľne uschnúť. Pôvodné vlastnosti materiálu ostanú zachované a farby budú živšie.

Vyskúšajte ho spolu s impregnačným sprejom Collonil Carbon Pro pre pravidelnú starostlivosť o funkčné materiály.

 

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: 15 % alebo viac, ale menej ako 30 % alifatických uhľovodíkov, menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy.

Nemecká značka Collonil je zárukou odbornej starostlivosti o topánky a odevy už viac ako 100 rokov. Vďaka bohatým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu ponúkajú svojim zákazníkom široké spektrum produktov starostlivosti o obuv, oblečenie, outdoorové vybavenie, nábytok a interiéry áut z rôznych materiálov. Dodnes firma Collonil všetko vyvíja a vyrába v Berlíne, no ich produkty sú známe v celom svete. V ich sortimente nájdete rôzne produktové rady ako napr. Carbon, Organic, Bleu či 1909, ktoré vám garantujú vysokú účinnosť a dlhodobú spokojnosť.

Späť do obchodu