Collonil Organic Protect & Care, 200ml

Vysoko účinný hydroizolačný sprej poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred nečistotami a vlhkosťou, zároveň vyživuje materiál pravým olivovým olejom. 

Skladom
Značka: Collonil
€9,50
Kategória: Ošetrovanie obuvi
Veľkosť balenia: 200ml

Vysoko účinný hydroizolačný sprej z produktovej rady Collonic Organic poskytuje ochranu vašim topánkam pred nečistotami, prachom a zvýšenou vlhkosťou. Je to novo vyvinutá produktová rada, v ktorej boli odstránené všetky zbytočné chemické látky a je zložená z 90% prírodných ingrediencií. Vďaka pridanému olivovému oleju dokonale vyživuje a chráni materiál pred vonkajšími vplyvmi. Je vhodný na hladkú či brúsenú kožu, ako aj kombináciám textilných materiálov a tiež na TEX membrány. Môžete využiť nielen na obuv, ale aj tašky, oblečenie alebo nábytok. Dávkovanie je za pomoci pumpičky, bez hnacích plynov, aby bola zabezpečená kompatibilita so životným prostredím.

Collonil Organic Protect & Care:

  • chráni pred nečistotami, prachom a vlhkosťou
  • ošetruje kožu a textílie prírodnými zložkami
  • pre jednoduché použitie aj v uzavretých miestnostiach
  • vhodný na hladkú, brúsenú kožu, textil ako aj TEX-Klimamembrýány
  • s ekologickou pumpičkou, bez hnacích plynov
  • vegan
  • netestovaný na zvieratách

Spôsob použitia

  • Pred aplikáciou dobre pretraste. Prípravok naneste na topánku rovnomerne zo vzdialenosti cca 20 cm, rozotrite mäkkou handričkou a nechajte vsiaknuť. Pre optimálny účinok proces zopakujte. Vhodný pre kožu, textil aj produkty s TEX membránou.

 Vyskúšajte ho spolu s čistiacim sprejom Collonil Organic Bamboo Lotion pre dlhotrvajúcu ochranu pred nečistotami a vlhkosťou.

 

Povinná informácia

Zloženie: Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, PHENOXYETHANOL, SODIUM PYRITHION.

Nemecká značka Collonil je zárukou odbornej starostlivosti o topánky a odevy už viac ako 100 rokov. Vďaka bohatým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu ponúkajú svojim zákazníkom široké spektrum produktov starostlivosti o obuv, oblečenie, outdoorové vybavenie, nábytok a interiéry áut z rôznych materiálov. Dodnes firma Collonil všetko vyvíja a vyrába v Berlíne, no ich produkty sú známe v celom svete. V ich sortimente nájdete rôzne produktové rady ako napr. Carbon, Organic, Bleu či 1909, ktoré vám garantujú vysokú účinnosť a dlhodobú spokojnosť.

Späť do obchodu