Collonil Organic Bamboo Lotion, 200ml

Nekompromisná organická starostlivosť o kožu založená na udržateľnosti a ekologickej kompatibilite. Čistiaci sprej odstraňuje nečistoty a poskytuje potrebnú vlhkosť vašim topánkam.

Skladom
Značka: Collonil
€8,50
Kategória: Ošetrovanie obuvi
Veľkosť balenia: 200ml

Čistiaci sprej z produktovej rady Collonic Organic odstraňuje nečistoty a poskytuje potrebnú vlhkosť vašim topánkam. Je to novo vyvinutá produktová rada, v ktorej boli odstránené všetky zbytočné chemické látky a je zložená z 90% prírodných ingrediencií. Bambusový extrakt rozpustí špinu, vytvára bariéru, vďaka čomu zabraňuje strate vlhkosti a chráni pred vysúšaním. Je vhodný na hladkú či brúsenú kožu, ako aj kombináciám textilných materiálov a tiež na TEX membrány. Môžete využiť nielen na obuv, ale aj tašky, oblečenie alebo nábytok. Dávkovanie je za pomoci pumpičky, bez hnacích plynov, aby bola zabezpečená kompatibilita so životným prostredím.

Collonil Organic Bamboo Lotion:

  • čistí jemne, bez zvyškov a ekologicky
  • bambusový extrakt vytvára bariéru a chráni materiál pred vysúšaním
  • vhodný na hladkú, brúsenú kožu, textil ako aj TEX-Klimamembrýány
  • odpudzuje vlhkosť
  • s ekologickou pumpičkou, bez hnacích plynov
  • vegan
  • netestovaný na zvieratách

Spôsob použitia

  • Prípravok aplikujte na topánku rovnomerne zo vzdialenosti cca 20 cm. Na hladkej koži rozotrite s mäkkou handričkou, na brúsenej koži a textile jemne vtrite kefkou krúživými pohybmi. Špina sa začne postupne sama rozpúšťať. Očistite nečistoty a nechajte topánky voľne uschnúť. Vhodný pre kožu, textil aj produkty s TEX membránou.

Vyskúšajte ho spolu s hydroizolačným sprejom Collonil Organic Protect & Care pre dlhotrvajúcu ochranu pred nečistotami a vlhkosťou.

 

Povinná informácia

Zloženie: Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, PHENOXYETHANOL, SODIUM PYRITHION.

Nemecká značka Collonil je zárukou odbornej starostlivosti o topánky a odevy už viac ako 100 rokov. Vďaka bohatým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu ponúkajú svojim zákazníkom široké spektrum produktov starostlivosti o obuv, oblečenie, outdoorové vybavenie, nábytok a interiéry áut z rôznych materiálov. Dodnes firma Collonil všetko vyvíja a vyrába v Berlíne, no ich produkty sú známe v celom svete. V ich sortimente nájdete rôzne produktové rady ako napr. Carbon, Organic, Bleu či 1909, ktoré vám garantujú vysokú účinnosť a dlhodobú spokojnosť.

Späť do obchodu