Baby Bare Shoes Slippers - White Folklore

Ľahké a flexibilné barefoot papuče z obuvníckej dielne na Slovensku Vás očaria kvalitným spracovaním a minimalistickým dizajnom. Sú ako stvorené pre deti so širšími nôžkami.

 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Baby Bare Shoes
€26,50
Kategória: Klasické papuče
Farba: biela, červená
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: -
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny priehlavok, dominantný palec, plutvička, úzky členok

Vzdušné a flexibilné barefoot papuče slovenského výrobcu Baby Bare Shoes, sú skvelou voľbou pre deti so širšími nôžkami. Sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov podľa štandardov kvality a najmodernejších technológii.

Zvršok aj podšívka je z textilu v jednoduchom dizajne pre menšie aj väčšie deti. Textilná stielka je pevnou súčasťou papučiek a nie je možné ju vybrať. Je rovná, bez tvarovania. Papuče sú čiastočne otvorené, takže chodidlo sa v nich nepotí a vzduch prirodzene cirkuluje. Gumená podrážka je flexibilná, ohybná priečne aj pozdĺžne s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop". Päta je mierne vystužená, ale nie je pevná, dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťaťa. Sú určené na nosenie v interiéri.

Papuče sa zapínajú na suchý zips, ktorý viete utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Tvar špice je ideálny pre nohy plutvičky, širšie v prstovej oblasti a užšie v členku aj s dominantnými palcami.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
21 13,7 6,5
22 14,3 6,6
23 14,9 6,7
24 15,5 6,8
25 16,1 6,9
26 16,8  7,1 
27 17,4  7,2 
28 18,2  7,3 
29 18,7 7,4
30 19,3 7,5
31 20,0 7,6
32 20,5 7,7
33 21,3 7,9

Značka Baby Bare Shoes je jedným z popredných slovenských výrobcov barefoot obuvi pre deti. Je to relatívne mladá, ale veľmi kvalitná značka, ktorá sa neustále rozvíja a prináša na trh nové produkty. Významnú pozornosť venujú práve kvalite použitých materiálov, ktoré sú dovážané z Talianska. Všetky topánočky sú šité na strednom Slovensku a dodávané do celého sveta.

V našej ponuke nájdete viacero modelov v rôznych farebných prevedeniach, od papúč, celoročnej či prechodnej obuvi až po zimné zateplené topánky. Modely tejto značky sú vhodné skôr na širšie nôžky, plutvičky s dominantným palcom.

 

 

Späť do obchodu