D.D. Step W015-953 – Calypso

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: D.D. Step
€38,50
Kategória: Zimné topánky

Zimné topánky obľúbenej značky D.D. Step zahrejú nožičky Vašich detí aj v chladnom mrazivom počasí. Modelovú radu „015“ zaraďujeme medzi alternatívu barefoot topánok. Sú dostatočne flexibilné, mäkké a extra ľahké vhodné aj pre začínajúcich chodcov. Zvršok je vyrobený z hladkej kože na boku doplnený detským motívom. Teplá textilná podšívka je z hrejivej kožušinky, ktorá zvyšuje komfort pri nosení. Textilná stielka je trochu vyššia pod pätou s extra penou na tlmenie nárazov, tzv. „soft shock“ systém, mierne tvarovaná nad klenbou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. V prstovej časti majú zvýšený okop, čo zabezpečuje lepšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Päta je mierne spevnená, čím je zaistená zvýšená opora členku.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa ľahko obúvajú a dajú sa utiahnuť aj na užší členok. Sú vhodné na normálne nohy s nižším a normálnym priehlavkom.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 11,8 5,5
20 12,4 5,7
21 13,1 5,9
22 13,9 6,1
23 14,4 6,2
24 15,2 6,3

O značke  

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu kvalitnej detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné. U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov a letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, zvýšeným okopom a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: D.D. Step Farba: tyrkysová Kód produktu: DVB022-W015-953 Typ obuvi: zimná obuv, vyššie nad členok  Typ nohy: normálna noha, nižší a normálny priehlavok, aj na úzky členok a pätu  Barefoot: alternatíva Zvršok: hladká koža Podšívka: textilná kožušinka Stielka: textilná s kožušinkou, pod pätou trochu zvýšená, mierne tvarovaná, vyberateľná Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, v prednej časti zvýšený okop Zapínanie: suchý zips 2x

Späť do obchodu