Collonil Carbon Pure, 100ml

Univerzálny impregnačný sprej bez obsahu hnacích plynov pre všetky materiály zabezpečí účinnú a dlhodobú ochranu pred vlhkosťou a znečistením. 

Skladom
Značka: Collonil
€9,90
Kategória: Ošetrovanie obuvi
Veľkosť balenia: 100 ml

Vysoko výkonná ochrana Vašich topánok z produktovej rady Carbon pre všetky typy materiálov. Nová karbónová technológia účinne a dlhodobo ochráni pred vlhkosťou a znečistením. Po aplikácii vzniká odpudivá, priedušná sieťová štruktúra z polymérových reťazcov, po ktorej sa kvapky vody výborne skotúľajú. Sprej je bezfarebný, vhodný na hladkú či brúsenú kožu, ako aj kombináciám textilných materiálov a tiež pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Sprej s pumpičkou neprodukuje aerosól, vďaka čomu je vhodný na použitie v uzavretých miestnostiach. Môžete využiť nielen na obuv, ale aj tašky, oblečenie alebo outdoorové potreby.

Collonil Carbon Pure:

  • univerzálny impregnačný sprej pre všetky materiály
  • veľmi účinná a dlhodobá ochrana pred vlhkosťou a znečistením
  • sprej s pumpičkou bez aerosólov a hnacieho plynu    
  • bezfarebný
  • netestovaný na zvieratách

Spôsob použitia

  • Prípravok aplikujte rovnomerne zo vzdialenosti cca 20-30 cm a rovnomerne rozotrite handričkou alebo špongiou a nechajte uschnúť. Výtrobok musí schnúť najmenej 12 hodín. Následne môžete produkty z hladkej kože vyleštiť a produkty z brúsenej kože zdrsniť. Pravidelnou impregnáciou zvýšite životnosť Vašich topánok.

Vyskúšajte ho spolu s čistiacou penou Collonil Carbon Complete pre dokonalú starostlivosť o Vaše topánky.

 

Povinná informácia

Výstražné pokyny: NEBEZPEČENSTVO Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Obsah/nádoby zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: uhľovodíky, C11-12, isoalkany, menej ako 2% aromatické uhľovodíky, uhľovodíky, C6-7, n-alkany, isoalkany, cyklické, menej ako 5% n-hexánu

Nemecká značka Collonil je zárukou odbornej starostlivosti o topánky a odevy už viac ako 100 rokov. Vďaka bohatým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu ponúkajú svojim zákazníkom široké spektrum produktov starostlivosti o obuv, oblečenie, outdoorové vybavenie, nábytok a interiéry áut z rôznych materiálov. Dodnes firma Collonil všetko vyvíja a vyrába v Berlíne, no ich produkty sú známe v celom svete. V ich sortimente nájdete rôzne produktové rady ako napr. Carbon, Organic, Bleu či 1909, ktoré vám garantujú vysokú účinnosť a dlhodobú spokojnosť.

Späť do obchodu