Bundgaard Nor Summer – Purple

Plátenky v minimalistickom dizajne využijete ako prezuvky alebo tenisky na leto. Ľahké, flexibilné s gumenou podrážkou a zvýšeným okopom pre aktívne deti.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Bundgaard
€41,50
Kategória: Tenisky, plátenky
Farba: fialová
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: kožená, rovná s miernym tvarovaním, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: normálna noha, nižší a normálny priehlavok, dominantný palec

Pohodlné plátenky dánskej značky Bundgaard majú univerzálne využitie, či už ako tenisky alebo prezuvky do interiéru. Sú charakteristické minimalistickým dizajnom, krásnymi farbami, ktoré jednoducho nakombinujete k akémukoľvek outfitu. Strih je navrhnutý s ohľadom na prirodzený tvar chodidla, ktorý ponecháva dostatočný priestor na rast a pohyb prstov.

Zvršok aj podšívka je z priedušnej textílie, noha sa nepotí a vzduch prirodzene cirkuluje. Sú farbené prírodnými farbami, takže pri dlhom pôsobení slnečného žiarenia môže dôjsť k vyblednutiu. Kožená stielka je mierne anatomicky tvarovaná pod klenbou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať a vymeniť. Vďaka flexibilnej gumovej podrážke sú vhodné aj do exteriéru, a so zvýšeným okopom sú ideálne aj pre aktívne deti. Plátenky majú mierne spevnenú pätu, ktorá pomáha stabilizovať členok a poskytuje pevné držanie na nohe.

Plátenky majú praktické zapínanie na široký suchý zips, takže to s ľahkosťou zvládnu aj menšie deti v škôlke. Sú vhodné na normálnu nohu skôr s nižším a normálnym priehlavkom. Tvar špice je vhodný aj na dominantné palce, no nie príliš úzke členky.    

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 14,4 6,3
24 15,0 6,4
25 15,8 6,5
26 16,4 6,6
27 17,0 6,7
28 18,0 6,9
29 18,5 7,1
30 19,2 7,4

O značke  

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy. V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov do každého počasia a pre všetky vekové kategórie. Určite Vás očaria svojim precíznym spracovaním, kvalitou použitých materiálov a nádhernými farbami.

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy.

V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov, vhodných už od prvých krokov vašich detí. Určite Vás očaria kvalitou prevedenia, minimalistickým dizajnom a krásnymi farbami. 

Späť do obchodu