Superfit Papageno - Blue

Kožené capačkové topánky Superfit sú ako stvorené pre prvé kroky vašich detí. Topánky sú veľmi ľahké a ohybné s anatomicky tvarovanou špicou s ohľadom na správny vývoj detskej nôžky.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Superfit
€41,50
Kategória: Prechodné topánky
Farba: tmavomodrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: kožená, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna noha, nižší a normálny priehlavok, dominantný palec

Najmäkšie topánky capačkového typu rakúskej značky Superfit sú ideálne pre začínajúcich chodcov a ich prvé objavy. Sú navrhnuté s ohľadom na prirodzený tvar chodidla a dieťa v pohybe nijako neobmedzujú.

Zvršok aj podšívka je z hladkej kože, ktorá je veľmi mäkká a príjemná na nosenie. Neobsahuje žiadne toxické látky, ako napr. chróm. Zvrchu kožená stielka je rovná, bez tvarovania, pevne prilepená k podrážke, aby sa menším deťom pri chôdzi nekrčila. Gumená podrážka je už od začiatku mäkká a flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Pri intenzívnom využívaní na tvrdších povrchoch, alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním, nakoľko sa časť kože dotýka zeme. Päta je mäkká bez akejkoľvek výstuže, s polstrovaním okolo členku. Sú veľmi univerzálne, môžete ich využiť tiež ako papučky na doma.

Topánky majú veľkorysý otvor, vďaka čomu je obúvanie veľmi jednoduché. Okolo členku ich zapnete za pomoci jedného suchého zipsu. Svojim strihom sadnú na normálne nohy s nižším a normálnym priehlavkom Anatomicky tvarovaná špica je vhodná aj pre nohy s dominantným palcom.   

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
18 12,1 5,6
19 12,8 5,7
20 13,3 5,8
21 13,8 6,0

Späť do obchodu