Old Soles Shloofy – Powder Pink

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Old Soles
€46,50 –11 % €41,50
Kategória: Zimné topánky
Old Soles Shloofy – Powder Pink (Veľkosť 19)
Výpredaj
€46,50 –11 %

Zimné barefoot topánky Old Soles sú ideálne pre začínajúcich chodcov a deti s bucľatejšími nôžkami. Vďaka vyššiemu strihu nad členok a hrejivej kožušinke sú vhodné do zimného chladného počasia. Zvršok je z hladkej kože, ktorá je mäkká a ohybná. Podšívku tvorí kožušinka, ktorá je v celej topánočke okrem stielky. Kožená stielka tvorí súčasť topánky, nedá sa vybrať, je rovná, bez tvarovania. Gumená podrážka je flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Podrážka je k zvršku prišitá, takže sa nemusíte báť odliepania. Pri intenzívnom využívaní na tvrdších povrchoch, alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním, nakoľko sa časť kože dotýka zeme.  Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná.  

Vďaka zapínaniu na suchý zips sa ľahko obúvajú. Sú vhodné na normálne až širšie nohy s vyšším priehlavkom, charakteristické pre bucľatejšie nôžky. Nie sú vhodné na úzke členky a päty.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 11,7 5,5
20 12,2 5,7 
21 12,9 5,9
22 13,4 6,0 
23 14,0 6,1

O značke  

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi. V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Old Soles Farba: bledoružová Kód produktu: 0044R-SPP Typ obuvi: capačky, zimná obuv, vyššie nad členok, prvé kroky Typ nohy: normálna až širšia, bucľatejšia noha s vyšším priehlavkom Barefoot: áno Zvršok: hladká koža Podšívka: kožušinka Stielka: kožená, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať Podrážka: gumená podrážka, flexibilná Zapínanie: suchý zips 1x

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi.

V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu