Old Soles Roady Pave - Sporco

Ľahké a flexibilné prechodné topánky Old Soles z modelovej rady PAVE sú ako stvorené pre deti s bacuľatejšími nôžkami. Vďaka zvýšenému okopu sú skvelou voľbou aj pre začínajúcich chodcov, ale aj pre všetky aktívne deti. 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Old Soles
€47,50
Kategória: Prechodné topánky
Farba: krémová, modrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: kožená, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 1x, elastická gumička
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny aj vyšší priehlavok

Členkové topánky od austrálskej značky Old Soles sú ako stvorené pre deti s bucľatejšími nôžkami a začínajúcich chodcov.

Zvršok aj podšívka je z hladkej kože, ktorá je charakteristická svojou mäkkosťou a pružnosťou. Neobsahuje žiadne toxické látky a ťažké kovy, ako napr. chróm. Kožená stielka je rovná, bez tvarovania a tvorí pevnú súčasť podšívky, takže ju nie je možné vybrať. Gumená podrážka je už od začiatku mäkká a flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Veľkou výhodou je praktický okop, ktorý zvyšuje odolnosť topánky pred ošúchaním. Päta je mäkká bez akejkoľvek výstuže, s polstrovaním okolo členku.

Topánky sa jednoducho obúvajú vďaka veľkorysému otvoru a praktickým gumičkám nad priehlavkom, ktoré si viete prispôsobiť. Okolo členku zapnete za pomoci suchého zipsu. Sú vhodné na normálne a širšie nohy s normálnym a vyšším priehlavkom, čo je charakteristické pre bacuľatejšie nôžky.     

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 11,5 5,6
20 12,1 5,8
21 12,6 5,9
22 13,3 6,0
23 13,8 6,1
24 14,5 6,2
25 15,0 6,4

Obľúbená značka Old Soles pochádza z Austrálie a prináša nám jedinečné dizajnové topánky vhodné pre každú sezónu. Vyrábajú rôzne modely už pre začínajúcich ale aj skúsenejších chodcov. Medzi barefoot zaraďujeme napr. modely Pave alebo Bambini. Pri výrobe topánok používajú iba atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi.

V našom obchode nájdete širokú ponuku rôznych modelov od tenisiek, celoročných topánok, sandálov až po zimnú obuv. Sú vhodné skôr na bucľatejšie nožičky s vyšším priehlavkom. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu