Mikk-Line Winter Wellies - Glitter Decadent Chocolate

Nízke gumáky Mikk-line s vlnenou podšívkou oceníte najmä v chladnejšom zimnom období. Sú prirodzene nepremokavé a praktické pre všetky deti, ktoré milujú skákanie v mlákach vody alebo prechádzky v snehu. 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Mikk-line
€49,90
Kategória: Gumáky, Snehule
Farba: bordová s trblietkami
Zvršok: prírodná guma, kaučuk
Podšívka: textil - vlna
Stielka: vlna, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: našuchovačky
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny aj vyšší priehlavok
Mikk Line ShortThermoWellies Chocolate1
Vodeodolné

Gumáky dánskej značky Mikk-line sú must-have kúsok každého detského šatníka. Vyznačujú sa jednoduchým dizajnom, kvalitným spracovaním a veľmi príjemným prevedením.

Zvršok je vyrobený z prírodnej gumy, a teda neobsahuje žiadne škodlivé látky a PVC. Podšívka je z prírodnej vlny, ktorá má výborné termo-regulačné vlastnosti. Nôžky zahrejú aj v mínusových teplotách a pritom odvádzajú prebytočnú vlhkosť. Gumáky sú prirodzene nepremokavé a praktické pre všetky deti, ktoré milujú skákanie v mlákach vody alebo prechádzky v snehu. Je to nižší strih, kde výška sáry siaha zhruba do začiatku lýtka, členok je prekrytý. Penová stielka je z vrchu zateplená vrstvou vlny, je rovná bez tvarovania a dá sa jednoducho vybrať. Zo spodnej strany je navyše hliníková termo-izolačná vrstva, ktorá odráža chlad. Protišmyková gumená podrážka je priečne dobre ohybná,  V oblasti päty je tuhšia s miernym opätkom.  Päta je mierne spevnená hlavne v spodnej časti, vďaka čomu dobre držia tvar. Na zadnej strane nad pätou je reflexný prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť detí a ich viditeľnosť v tme a šere.

Gumáky nemajú žiadne zapínanie, ľahko sa obúvajú iba našuchnutím, čo hravo zvládnu aj menšie deti. Sú vhodné skôr na normálne a širšie nohy aj s vyšším priehlavkom. Nie sú vhodné pre nohy s dominantnejšími palcami, keďže špica sa stáča trochu skôr.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 15,3 6,5
24 15,9 6,7
25 16,6 7,0
26 17,5 7,2
27 18,2 7,4
28 18,7 7,5
29 19,5 7,7
30 20,0 7,8

 

Späť do obchodu