Koel Gumáky Jungle

Vyššie gumáky Koel sú prirodzene nepremokavé a praktické pre deti, ktoré milujú skákanie v mlákach vody alebo prechádzky v mokrej tráve. Vyznačujú sa jednoduchým dizajnom, kvalitným spracovaním a veľmi príjemným prevedením.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Koel
€41
Kategória: Gumáky, Snehule
Farba: bledozelená, mix farieb
Zvršok: prírodná guma, kaučuk
Podšívka: textil
Stielka: textil, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: našuchovačky
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, plutvička, normálny aj mierne vyšší priehlavok, dominantný palec
Koel Gumaky Jungle1
Vodeodolné

Barefoot gumáky holandskej značky Koel sú skvelou voľbou ak máte doma milovníkov dažďových kaluží. Vyznačujú sa krásnym dizajnom, kvalitným spracovaním a veľmi príjemným prevedením.

Zvršok je vyrobený z prírodnej gumy, a teda neobsahuje žiadne škodlivé látky a PVC. Sú prirodzene nepremokavé a praktické pre deti, ktoré milujú skákanie v mlákach vody alebo prechádzky v mokrej tráve. Je to vyšší strih, kde výška sáry siaha zhruba do trištvrte lýtka, v závislosti od výšky dieťaťa. Podšívka je z textilu, vďaka čomu sú príjemné zvnútra a viete ich nosiť aj naboso. Textilná stielka je rovná, bez tvarovania a viete ju jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je ohybná priečne i pozdĺžne s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv, „zero drop“.  Typovo je veľmi podobná topánkam Koel na podrážke typu "Bernardo". Päta je mierne spevnená hlavne v spodnej časti, vďaka čomu dobre držia tvar. Na zadnej strane nad pätou je reflexný prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť detí a ich viditeľnosť v tme a šere.

Gumáky nemajú žiadne zapínanie, ľahko sa obúvajú iba našuchnutím, čo hravo zvládnu aj menšie deti. Sú vhodné skôr na normálne a širšie nohy, plutvičky s normálnym aj vyšším priehlavkom. Anatomicky tvarovaná špica je vhodná aj pre nohy s dominantnými palcami. 

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 15,8 6,6
24 16,5 6,7
25 17,0 6,8
26 17,7 7,0
27 18,4 7,3
28 19,0 7,5
29 19,7 7,7
30 20,4 7,8
31 21,0 7,9
32 21,5 8,2

 

Holandská značka Koel s výrobou barefoot obuvi začala už v roku 2006. Spočiatku sa venovali predovšetkým detskej obuvi, no v súčasnosti je jedným z popredných európskych výrobcov barefoot topánok nielen pre deti, ale aj dospelých. Všetky modely sú šité v špičkovej továrni v Portugalsku. Ich cieľom je prinášať na trh tie najpohodlnejšie, najzdravšie a najudržateľnejšie topánky. Pri výrobe používajú ekologické, certifikované materiály s ohľadom na životné prostredie. Koel navrhuje obuv pre rôzne typy chodidiel, ako napr. séria KORKID, BERNARDINHO, BERNARDO alebo séria PLUS. Každá z nich je starostlivo navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort a zmyslovú spätnú väzbu, a pritom stále dokáže byť štýlová a moderná.

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zaradiť túto značku do nášho sortimentu a pevne veríme, že z nej budete nadšení rovnako ako my.  

Späť do obchodu