Jack N' Jill Náhradné hlavice Tickle, 2ks

Veselá detská sonická zubná kefka s LED svetielkom. Je ľahučká a vhodná už pre najmenšie deti vo veku od 0-6 rokov. 

Skladom
Značka: Jack N' Jill
€10,50
Kategória: Detská kozmetika
nadstavce
Novinka

Náhradné hlavice na sonickú zubnú kefku Tickle Tooth majú super mäkké vlákna, ktoré sú šetrné k detským ďasnám a preto sa môžu používať už od prvých zúbkov. Vlákna jemne čistia zúbky i ďasná, čomu sa určite váš drobec poteší. Nadstavce sa jednoducho vymieňajú. Neobsahujú žiadne BPA, PVC ani ftaláty. 

Zubní lekári odporúčajú hlavice kefiek vymieňať pravidelne každé 3 mesiace prípadne skôr, alebo po chorobe. 

Balenie obsahuje: 

  • 2 unikátne kefkové hlavice: 
    • hlavica Toddler Brush Head pre deti staršie ako 18 mesiacov

 

Vyskúšajte aj ostatné produkty prírodnej kozmetiky Jack N´Jill pre starostlivosť o telo a zuby. 

Značku Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa pridali k rodičom, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Najskôr sa začali zaoberať výrobou najbezpečnejších zubných pást pre deti, ktoré neobsahujú žiadne chemikálie. Okrem toho nájdete v ich portfóliu aj biologicky rozložiteľné zubné kefky, zubné nite ale aj produkty starostlivosti o telo a vlasy. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme v našom obchodíku ponúknuť značku Jack & Jill a pevne veríme, že si ju obľúbite rovnako ako my. Kúpanie a umývanie zúbkov už nikdy nebude nuda!  

Späť do obchodu