Jack N' Jill Prírodná Zubná pasta, 50g – Banán

Prírodná zubná pasta s certifikovanou organickou banánovou príchuťou pre dokonalý pocit z čistenia zubov.

Skladom
Značka: Jack N' Jill
€7,50
Kategória: Detská kozmetika
Príchuť: Banán
Veľkosť balenia: 50g

Absolútne najbezpečnejšia zubná pasta pre deti s organickými prísadami a navyše s minimalistickým, recyklovateľným balením bez BPA. Zubná pasta je hypoalergénna a deťom nehrozí žiadne riziko pri prehltnutí. Neobsahuje SLS, cukor, fluoridy ani pridané farbivá. Vhodná už od prvého zúbka, pre deti od 6 mesiacov. Prírodné zložky ako xylitol a nechtík pomáhajú upokojovať ďasná a bojujú proti zubnému kazu.  

Zubná pasta pre deti:

  • vhodná pre deti od 6 mesiacov
  • upokojuje ďasná a bojuje proti zubnému kazu
  • certifikát Ecocert Greenlife podľa štandardu zubných pást COSMOS
  • ľahko otvárateľný flip-flop uzáver
  • čisto prírodný produkt
  • bez obsahu lepku, cukru, fluoridov, SLS a pridaných farbív

Spôsob použitia

  • Naneste na kefku malé množstvo pasty vo veľkosti zrnka hrachu. Prostredníctvom minimálneho tlaku čistite zuby krúživými pohybmi 2x denne.

Vyskúšajte aj ostatné produkty prírodnej kozmetiky Jack N´Jill pre starostlivosť o telo a zuby. 

 

Povinná informácia

Zloženie: Xylitol (Xylitol z NON GMO kukurice), Purified Water (čistená voda), Glycerin (rastlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Organic Banana Flavor (Musa Paradislaca), Xanthan Gum (xantánová guma), Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová)

Vyrobené: Austrália

Značku Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa pridali k rodičom, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Najskôr sa začali zaoberať výrobou najbezpečnejších zubných pást pre deti, ktoré neobsahujú žiadne chemikálie. Okrem toho nájdete v ich portfóliu aj biologicky rozložiteľné zubné kefky, zubné nite ale aj produkty starostlivosti o telo a vlasy. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme v našom obchodíku ponúknuť značku Jack & Jill a pevne veríme, že si ju obľúbite rovnako ako my. Kúpanie a umývanie zúbkov už nikdy nebude nuda!  

Späť do obchodu