Igor Sandále Nemo Solid - Oceano

Hravé sandále vyrobené v Španielsku budú skvelým doplnkom nielen na ihrisku, ale aj pri hre s vodou či pri mori. Sú flexibilné, vyrobené v súlade s tvarom detskej nôžky a dokonale simulujú chôdzu naboso.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Igor
€27
Kategória: Sandále
Farba: modrá
Zvršok: guma
Podšívka: -
Stielka: guma, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, nižší aj mierne vyšší priehlavok, užší členok

Gumené sandále španielskeho výrobcu Igor si zamilujete na prvý pohľad. Sú vzdušné, flexibilné a dokonale sa hodia na všetky letné dobrodružstvá.

Sandále sú celé vyrobené z gumy, ktorej obsahom je z 50% recyklovaný materiál. Guma neobsahuje žiadne škodlivé látky, je príjemne mäkká a ohybná. Tieto čiastočne uzavreté sandále dostatočne ochránia chodidlo a zároveň nebránia prirodzenému pohybu. Budú skvelým doplnkom nielen na ihrisku, ale aj pri hre s vodou či pri mori. Strih je v súlade s tvarom detskej nôžky a dokonale simuluje chôdzu naboso, vďaka čomu patria k modelovej rade „barefoot concept-u“. Protišmyková podrážka je už od začiatku veľmi dobre flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná, no napriek tomu pekne držia tvar.

Sandále sa jednoducho obúvajú a zapínajú na 1 suchý zips, čo hravo zvládnu aj menšie deti. Svojim strihom sú vhodné na užšie a normálne nohynižším aj mierne vyšším priehlavkom. Dajú sa dotiahnuť aj na užší členok. Keďže sa špica stáča trochu skôr neodporúčame ich na nohy s dominantnejšími palcami.

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 12,0 6,0
20 12,6 6,1
21 13,5 6,2
22 14,0 6,4
23 14,6 6,5
24 15,5 6,6
25 16,0 6,8
26 16,5 7,0
27 17,0 7,1
28 18,0 7,2

 

Španielska značka IGOR pôsobí na trhu už od roku 1974 a je známa vďaka širokej ponuke gumených čižiem, sandálov či tenisiek nielen pre deti ale aj dospelých. Všetky produkty sú vyrábané priamo v Španielsku, v provincii Alicante. Hlavnou filozofiou spoločnosti je spájať skúsenosti generácii vo výrobe obuvi, s dizajnom, ktorý ladí s najnovšími trendami a prinášať tak na trh praktický produkt s dávkou pohodlia a elegancie.

Sme veľmi radi, že v rámci modelov z „Barefoot concept“, Vám môžeme priniesť naozaj prepracované a krásne produkty pre Vaše deti.

Späť do obchodu