Grand Step Gumáky Beppo - Grey

Štýlové gumáky sú navrhnuté pre všetky aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Sú ako stvorené na zábavu!

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Grand Step
€15,90
Kategória: Gumáky, Snehule
Farba: sivá
Zvršok: prírodná guma, kaučuk
Podšívka: textil
Stielka: textil, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: našuchovačky
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: úzka, normálna noha, nízky aj mierne vyšší priehlavok, úzky členok a päta

Gumáky značky Grand Step sú perfektné pre všetky deti, ktoré milujú dažďové kaluže a zábavu vonku. Sú ľahké, veľmi flexibilné, takže dieťa nie je v pohybe nijako obmedzované.

Zvršok je vyrobený z prírodného kaučuku, a teda neobsahuje žiadne škodlivé látky a PVC. Podšívka je z textilu, vďaka čomu sú príjemné zvnútra a je možné nosiť ich aj naboso. Zvrchu textilná stielka je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je dobre ohybná, tuhšia v oblasti päty, ale nosením ešte viac zmäkne. Päta je mierne spevnená hlavne v spodnej časti, je mäkká, ohybná a nebráni deťom v pohybe. Na zadnej strane je reflexný pás, ktorý zvyšuje bezpečnosť detí. Ide o vyšší strih a sára siaha zhruba do polovice lýtka, v závislosti od výšky dieťaťa.

Gumáky nemajú žiadne zapínanie, ľahko sa obúvajú iba našuchnutím, čo hravo zvládnu aj menšie deti. Sú vhodné na užšie a normálne nohynízkym aj mierne vyšším priehlavkom. Pekne sedia aj na úzkych pätách a členkoch. Strih nie je vhodný pre nohy plutvičky a dominantné palce.

 !POZOR! Tieto gumáky sú z II. kvalitatívnej triedy, ktorá môže mať drobné kozmetické vady, ako napr. vzduchová bublina, mierna odlišnosť farieb, vyjdené lepidlo, rôzna výška sáry a pod. Toto však neovplyvňuje funkčnosť gumákov a ich použitie.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
21 13,5 5,9
22 14,2 6,0
23 14,8 6,1
24 15,7 6,2
25 16,3 6,3
26 17,0 6,4
27 17,5 6,5
28 18,3 6,6
29 19,0 6,7
30 19,6 6,8
31 20,2 6,9
32 21,0 7,0
33 21,6 7,2
34 22,2 7,3
35 23,0 7,4

 

Nemecká značka Grand Step vyrába módnu obuv pre deti a dospelých už od roku 1993. Spoločnosť kladie veľký dôraz na životné prostredie a trvalo udržateľné spracovanie v celom výrobnom reťazci. Vášeň pre súčasný dizajn a vysokokvalitné remeselné spracovanie robí topánky Grand Step jedinečnými, odolnými a v pravom zmysle slova: udržateľnými. Na výrobu používajú prírodné zdroje ako organickú bavlnu, konope a prírodný kaučuk, ale aj moderné, recyklované komponenty. Krok za krokom pracujú na znižovaní biologickej stopy našich produktov.

V našej ponuke nájdete od tejto značky vysokokvalitné gumáky pre deti, ktoré sú svojim strihom podobné obľúbenej značke Bergstein a Aigle. Sú vyrábané na Slovensku z prírodného kaučuku a sú úžasne pohodlné. Topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí.

 

Späť do obchodu