Froddo Prewalkers Sandal – Dark Blue

Obľúbené sandálky Froddo z rady Prewalkers sú ideálne pre najmenšie deti a začínajúcich chodcov. Očaria Vás krásnym dizajnom, kvalitným spracovaním s použitím šetrných materiálov.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Froddo
€36,50
Kategória: Sandále
Farba: tmavomodrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: hladká koža, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, normálny a mierne vyšší priehlavok, užší členok a päta

Kožené sandále chorvátskeho výrobcu Froddo z rady Prewalkers sú veľmi mäkké a vzdušné topánočky vhodné pre najmenšie deti a začínajúcich chodcov.

Zvršok aj podšívka je z hladkej kože, ktorá neobsahuje chróm a iné toxické látky. Sandálky sú farbené prírodnými farbivami z dreva a rastlín. Päta aj prsty sú uzavreté, takže nožičky detičiek sú chránené a vďaka otvorom vzduch pekne cirkuluje. V horúcom počasí sa môžu nosiť aj na bosú nôžku. Kožená stielka je pevne prilepená k podrážke, je rovná bez tvarovaniaGumená podrážka s hrúbkou iba 2mm je extra flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Pri intenzívnom využívaní na tvrdších povrchoch, alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním, nakoľko sa časť kože dotýka zeme. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku. 

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, okolo členku a nad priehlavkom, ich viete veľmi pekne prispôsobiť tvaru chodidla. Sú vhodné na užšienormálne nôžky aj s mierne vyšším priehlavkom. Dajú sa dobre dotiahnuť aj na užšie členky.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
18 11,4 5,4
19 12,2 5,5
20 12,8 5,6
21 13,5 5,8
22 14,3 6,0

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu