Froddo Papuče Flexy Wooly – Bordeaux

Froddo prináša ďalšiu novinku z kolekcie Flexy na Vibram podrážke. Papuče z recyklovanej vlny sú ako stvorené pre všetky detské dobrodružstvá. 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Froddo
€31,50
Kategória: Klasické papuče
Farba: bordová
Zvršok: 50% recyklovaná vlna
Podšívka: 50% recyklovaná vlna
Stielka: 50% recyklovaná vlna, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, plutvička, normálny a vyšší priehlavok, dominantný palec, užší členok a päta

Chorvátsky výrobca Froddo v tomto roku prináša novú modelovú radu FLEXY, ktorú si zamilujete na prvý pohľad. Papuče z tejto kolekcie sú ľahké a ohybné, ako stvorené na detské dobrodružstvá.

Zvršok aj podšívka je z recyklovanej vlny, ktorá má Global Recycled Standard certifikát, vďaka čomu sú papuče vzdušné a dobre odvádzajú vlhko. Vlna má prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Stielka je rovná, bez tvarovania a je pevne prišitá k podrážke, takže ju nie je možné vybrať.  Papuče sú na flexibilnej 5mm Vibram podrážke, ktorá je mäkká a ohybná v každom smere s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Päta nie je spevnená, je vystužená dvojitou vrstvou vlny, aby nožička nikde netlačila.

Vďaka zapínaniu na suchý zips, sa dajú pekne prispôsobiť okolo členku. Svojim strihom sú veľmi univerzálne a sadnú na užšie a normálne nohy aj s mierne vyšším priehlavkom. Tvar špice je prispôsobený aj pre dominantnejšie palcenohy v tvare plutvičky užším členkom a pätou.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 15,0 6,1
24 15,6 6,2
25 16,2 6,4
26 17,0 6,6
27 17,8 6,7
28 18,5 6,8
29 19,1 7,0
30 20,0 7,1

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu