Demar Mammut Gumáky – Pink

Kompromisné gumáky s vyberateľnou vložkou z ovčej vlny sú MUST-HAVE kúskom každého dieťaťa, ktoré miluje zábavu a šantenie vonku. Vďaka svojej univerzálnosti ich využijete celoročne ako gumáky, alebo ako snehule v zime.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Demar
€26,50
Kategória: Gumáky, Snehule
Farba: ružová
Zvršok: EVA pena
Podšívka: EVA pena alebo 100% ovčia vlna
Stielka: -
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: šnúrka s brzdičkou
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: úzka, normálna noha, nižší a normálny priehlavok, úzky členok a päta
Demar Mammut Pink1
Vodeodolné

Gumáky Demar Mammut sú skvelým doplnkom pre všetky deti, ktoré milujú dažďové kaluže alebo šantenie v snehu. Vďaka svojej univerzálnosti ich ponosíte nielen v prechodnom období, ale aj v zime.

Gumáky sú vyrobené z EVA peny, vďaka čomu sú veľmi ľahké a odolné. Jedna topánka, v závislosti od veľkosti, váži iba 110g. Gumáky majú extra vložku zo 100% ovčej vlny, ktorá je upevnená v topánke suchými zipsami. V prechodnom období ich viete nosiť bez vložky ako klasické gumáky a v zime s vložkou ako snehule. Gumáky boli testované až do teploty -30°C, takže aj v mínusových teplotách udržia nohy pekne v suchu a teple. Protišmyková podrážka je dobre ohybná priečne i pozdĺžne najmä v prstovej časti, pod pätou sú tuhšie. Na vrchu sáry je reflexný pás, ktorý zvyšuje bezpečnosť detí. Ide o vyšší strih a sára siaha zhruba do polovice lýtka, v závislosti od výšky dieťaťa.

Obúvanie je veľmi jednoduché, iba našuchnutím, čo zvládne každé dieťa. Gumáky viete utiahnuť za pomoci šnúrky s brzdičkou. Svojim strihom sú vhodné na užšie a normálne nohy s nižším a normálnym priehlavkom. Pekne sedia aj na úzkych pätách a členkoch.

Veľkostná tabuľka

Gumáky sa vyrábajú v dvoj-veľkostiach. Pri výbere sa orientujte podľa tabuľky nami nameraných veľkostí s vložkou. Po jej vybratí sa priestor v topánke zväčší cca o 0,6mm. Topánky meriame s meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.       

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
22/23 15,0 6,4
24/25 16,2 6,5
26/27 17,1 6,7
28/29 18,5 7,0
30/31 19,5 7,3
32/33 20,9 7,6
34/35 22,5 7,8

Späť do obchodu