D.D. Step Sandále H070-359A - Grey

Kožené barefoot sandále z modelovej rady "070" s flexibilnou podrážkou a zvýšeným okopom sú ako stvorené pre všetky akčné deti. Umožnia deťom užívať si akékoľvek letné dobrodružstvá.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: D.D. Step
€39,50
Kategória: Sandále
Farba: sivá, modrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny až mierne vyšší priehlavok, dominantný palec

Kožené sandále maďarského výrobcu D.D.Step spájajú jednoduchý, no nápaditý dizajn s funkčnosťou a pohodlnosťou. Barefoot kolekcia s podrážkou „070“ sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a veľkou flexibilitou.

Zvršok aj podšívka je z hladkej kože v športovom dizajne s minimalistickým vzorom v tvare dinosaura. Päta aj prsty sú uzavreté, nohy sú chránené a vďaka otvorom vzduch pekne cirkuluje a noha sa nepotí. Zvládnu akékoľvek letné dobrodružstvo. Zvrchu kožená stielka z EVA peny je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je už od začiatku veľmi flexibilná, ohybná priečne i pozdĺžne s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Veľkou výhodou je zvýšený okop v prstovej časti, ktorý zvyšuje odolnosť topánky pri zakopnutiach. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy sa ľahko obúvajú a viete ich dobre prispôsobiť tvaru chodidla. Sú vhodné na normálne, širšie nohynormálnym aj mierne vyšším priehlavkom. Anatomicky tvarovaná špica je vhodná aj pre nohy s mierne dominantnejšími palcami. Oproti modelu 073 sú ale pri palci viac skosené. Tento model nie je vhodný pre nohy s úzkymi členkami a ani pre úzke päty.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
21 13,8 6,1
22 14,4 6,4
23 15,0 6,7
24 15,8 6,9
25 16,3 7,0

 

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné.

U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelovletných sandálov.

Výhody barefoot modelov:

✔️ nízka hmotnosť

✔️ flexibilná podrážka ohybná vo všetkých smeroch

✔️ zero drop

✔️ zvýšený okop

✔️ anatomicky tvarovaná špica - dostatočný priestor pre prsty 

✔️ sú vhodné už od prvých krokov

✔️ sadnú na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Modely rady 070 sú vhodné aj pre dominantné palce.

  

Späť do obchodu