D.D. Step S073-41369A Tiger - Grey

Obľúbené prechodné topánky z barefoot kolekcie na podrážke "073" s flexibilnou podrážkou a zvýšeným okopom sú ako stvorené pre všetky akčné deti. Vhodné už od prvých krokov.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: D.D. Step
€43,50
Kategória: Prechodné topánky
Farba: sivá, modrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny až mierne vyšší priehlavok, dominantný palec

Prechodné barefoot topánky obľúbeného výrobcu D.D.Step z Maďarska sú ako stvorené pre všetky aktívne deti. Modelová rada „073“ patrí medzi najširšie topánky z barefoot kolekcie, vhodné aj pre nohy s dominantnými palcami.

Zvršok aj podšívka je z hladkej kože v jednoduchom, ale hravom detskom dizajne. Topánky sú veľmi ľahké, takže deti ich na nohe ani necítia a nebránia prirodzenému pohybu. Zvrchu kožená stielka z EVA peny je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je už od začiatku veľmi flexibilná, ohybná priečne i pozdĺžne s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Topánky majú v prednej aj zadnej časti zvýšený okop, vďaka čomu sú odolnejšie pri zakopnutiach. Päta je len mierne spevnená tenkou kartónovou výstužou. Inak je mäkká a ohybná, a nebráni v pohybe. Okolo členku je polstrovanie, takže topánka nikde netlačí a pekne sedí na nohe.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy sa ľahko obúvajú a viete ich dobre prispôsobiť tvaru chodidla. Sú určené pre normálne a širšie nohynormálnym a mierne vyšším priehlavkom. Modelová rada „073“ je vhodná aj pre nohy s dominantnými palcami.

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 12,5 6,0
21 13,2 6,1
22 14,0 6,3
23 14,5 6,4
24 15,4 6,6
25 16,0 6,7
26 16,6 6,9
27 17,2 7,1
28 18,1 7,2
29 19,0 7,4
30 19,5 7,6
31 20,0 7,7

 

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné.

U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelovletných sandálov.

Výhody barefoot modelov:

✔️ nízka hmotnosť

✔️ flexibilná podrážka ohybná vo všetkých smeroch

✔️ zero drop

✔️ zvýšený okop

✔️ anatomicky tvarovaná špica - dostatočný priestor pre prsty 

✔️ sú vhodné už od prvých krokov

✔️ sadnú na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Modely rady 070 sú vhodné aj pre dominantné palce.

  

Späť do obchodu