Camper Sella Hypnos - Blue

Vyššie členkové topánky pre každú mladú slečnu sú ako stvorené do prechodného obdobia aj do miernejšej zimy. Sú charakteristické kvalitným spracovaním s použitím recyklovaných materiálov. 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Camper
€74,50 –19 % €59,90
Kategória: Prechodné topánky
Farba: tmavomodrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: textil
Stielka: textil, mierne tvarovaná, prilepená
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: bočný zips 1x
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: normálna až širšia noha s nižším a normálnym priehlavkom, dominantný palec
Camper SellaHypnos Blue1
Výpredaj
€74,50 –19 %

Krásne členkové topánky značky Camper sú ideálne do prechodného obdobia aj do miernejšej zimy. Topánky sa vyznačujú nezameniteľným dizajnom, ktorý učaruje každej mladej slečne. Sú veľmi ľahučké, kvalitne spracované s použitím šetrných a recyklovaných materiálov.

Zvršok je vyrobený z hladkej teľacej kože na boku doplnený minimalistickým vzorom. Textilná podšívka je vyrobená kombináciou z recyklovaných PET fliaš a bavlny s prímesou semišu. Stielka je trochu hrubšia pod pätou, bez tvarovania, prilepená k topánke ako súčasť podšívky. V prípade potreby ju viete vybrať a vymeniť za rovnú stielku. Gumená podrážka je priečne veľmi dobre ohybná, pod pätou tuhšia aby nohy chránila pred otrasmi, s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. "zero drop". V prednej aj zadnej časti je trochu zvýšená, vďaka čomu sú topánky odolnejšie voči nárazom, či zakopnutiam. Päta je mierne spevnená, no stále dostatočne mäkká a ohybná.     

Topánky majú bočné zapínanie s klasickým zipsom a ochranou proti zošmykovaniu. Sú vhodné na normálne až širšie nohy s normálnym a nižším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže sú ideálne aj pre dominantné palce.   

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
25 15,8 6,7
26 16,3 6,8
27 17,3 6,9
28 18,0 7,0
29 18,5 7,1
30 19,1 7,2
31 19,9 7,3
32 20,8 7,4
33 21,3 7,5
34 22,0 7,6

Za španielskou značkou Camper stojí rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou topánok už od roku 1975 na ostrove Mallorca. Ide o jedinečnú značku, ktorá je plná rozmanitosti a kontrastov, vďaka čomu je neprehliadnuteľná a vo svete veľmi obľúbená. Za úspechom tejto značky stojí neustále zameranie sa na aplikáciu inovatívnych riešení nielen do technológii výroby, ale aj používaných materiálov, či spôsobu spracovania. Dôraz kladú najmä na udržateľnosť a obnoviteľné zdroje. Vo svojom portfóliu majú nespočetné množstvo módnych topánok nielen pre deti ale aj dospelých.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme priniesť aj topánočky od tohto výrobcu. Môžete si vybrať spomedzi prechodných modelov, čižmičiek, či tenisiek vhodných už od prvých krokov vašich detí.

Späť do obchodu