Camper Bicho - Blue

Vzdušné, no bezpečné sandále z dielne Camper sú jedinečným kúskom s nezameniteľným dizajnom. Sú flexibilné a vhodné už pre začínajúcich chodcov.  

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Camper
€57,50 –30 % €39,90
Kategória: Sandále
Farba: tmavomodrá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: koža, mierne tvarovaná, nevyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: klasická
Typ nohy: užšia, normálna noha s nižším a normálnym priehlavkom, dominantný palec
Camper SandaleBicho Blue1
Výpredaj
€57,50 –30 %

Krásne sandále z dielne španielskeho výrobcu Camper si zamilujete. Vďaka kvalitnému spracovaniu a funkčnosti sú tým pravým kúskom do letného počasia už pre začínajúcich chodcov.

Sandále sú vzdušné, majú veľa otvorov, no päta a prsty sú chránené. Zvršok aj podšívka je vyrobená z hladkej teľacej kože s prešívanými detailmi. Použité materiály sú starostlivo vyberané s ohľadom na životné prostredie a šetrnosť k detskej pokožke. Vďaka originálnemu dizajnu ich ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom. Gumená podrážka je priečne dobre ohybná, pevnejšia pod pätou. Nosením však ešte viac zmäkne. Aj tu výrobca kladie dôraz na použité materiály a až 20% podrážky tvorí recyklovaný materiál. Päta je mierne spevnená, no stále dostatočne mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.

Sandále sa zapínajú na suchý zips okolo členku, ľahko sa obúvajú a hravo to zvládnu aj menšie deti. Sú vhodné na užšie a normálne nôžkynižším a normálnym priehlavkom. Strih sadne aj na dominantné palce.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
21 13,0 5,9
22 14,0 6,0
23 14,5 6,1
24 15,0 6,2
25 15,5 6,3
26 16,5 6,4

Za španielskou značkou Camper stojí rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou topánok už od roku 1975 na ostrove Mallorca. Ide o jedinečnú značku, ktorá je plná rozmanitosti a kontrastov, vďaka čomu je neprehliadnuteľná a vo svete veľmi obľúbená. Za úspechom tejto značky stojí neustále zameranie sa na aplikáciu inovatívnych riešení nielen do technológii výroby, ale aj používaných materiálov, či spôsobu spracovania. Dôraz kladú najmä na udržateľnosť a obnoviteľné zdroje. Vo svojom portfóliu majú nespočetné množstvo módnych topánok nielen pre deti ale aj dospelých.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme priniesť aj topánočky od tohto výrobcu. Môžete si vybrať spomedzi prechodných modelov, čižmičiek, či tenisiek vhodných už od prvých krokov vašich detí.

Späť do obchodu