Bundgaard Prewalker II Strap – Rose

Prechodné topánky z rady Prewalkers sú skvelou voľbou pre prvé kroky vašich detí. Sú mäkké, flexibilné a vyznačujú sa nízkou hmotnosťou.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Bundgaard
€53,50
Kategória: Prechodné topánky
Farba: bordová
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: kožená, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, vyšší priehlavok, dominantný palec, úzky členok a päta

Vyššie členkové topánky dánskej značky Bundgaard ideálne pre začínajúcich chodcov s bacuľatejšími nôžkami. Tento model spája minimalistický severský dizajn s funkčnosťou a pohodlnosťou. 

Zvršok aj podšívka je vyrobená z príjemnej hladkej kože, bez použitia chrómu a ťažkých kovov. Kožená stielka je rovná, bez tvarovania, a v prípade potreby sa dá jednoducho vybrať. Gumená podrážka je už od začiatku mäkká a flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Päta je mierne spevnená, no stále dostatočne ohybná s mäkkým polstrovaním okolo členku.  

Vďaka zapínaniu na dva suché zipsy, sa ľahko obúvajú a sadnú aj na bacuľatejšie nôžky. Sú vhodné na normálne až širšie nohy aj s vyšším priehlavkom. Tvar špice je prispôsobený aj pre dominantné palce a sedia aj na užšiu pätu a členok. Pri intenzívnom využívaní na tvrdších povrchoch, alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním, nakoľko sa časť kože dotýka zeme.    

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
18 11,4 5,5
19 11,9 5,6
20 12,4 5,8
21 13,0 5,9
22 13,5 6,0
23 14,5 6,2

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy.

V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov, vhodných už od prvých krokov vašich detí. Určite Vás očaria kvalitou prevedenia, minimalistickým dizajnom a krásnymi farbami. 

Späť do obchodu