Bundgaard Petit Strap – Army

Obľúbené prechodné topánky Petit Strap sú perfektné pre začínajúcich, ale aj skúsených chodcov. Topánka je mäkká a flexibilná s odolnou gumovou podrážkou.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Bundgaard
€58,50
Kategória: Prechodné topánky
Farba: zelenosivá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, normálny aj mierne vyšší priehlavok, dominantný palec, úzky členok a päta

Členkové kožené topánky, známe pod názvom Petit Velcro, od dánskej značky Bundgaard naplnia kritériá aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tento model spája minimalistický severský dizajn s funkčnosťou a pohodlnosťou. Topánky sú vďaka svojej univerzálnosti vhodné už pre začínajúcich chodcov, no ocenia ich aj rodičia starších a aktívnych detí, pretože sú dostupné až do veľkosti 27.  

Zvršok aj podšívka je vyrobená z hladkej kože, bez použitia chrómu a ťažkých kovov. Kožená stielka je rovná bez tvarovania. K podrážke je jemne prilepená, aby sa pri chôdzi nezošuchovala, ale ak sa trochu posnažíte viete ju jednoducho vybrať. Gumená protišmyková podrážka je už od začiatku veľmi flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. V prstovej časti majú topánky zvýšený okop, vďaka čomu sú topánky odolnejšie voči nárazom a zakopnutiam. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Päta je mierne spevnená, no stále dostatočne ohybná s mäkkým polstrovaním okolo členku. 

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa jednoducho obúvajú a dajú sa pekne utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na užšie a normálne nohy s normálnym aj mierne vyšším priehlavkom. Anatomický tvar špice je vhodný aj pre nohy s dominantnejšími palcami. 

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
18 11,2 5,4
19 11,8 5,5
20 12,5 5,6
21 13,1 5,7
22 13,7 5,9
23 14,5 6,2
24 15,0 6,3
25 15,5 6,5
26 16,3 6,6
27 17,0 6,7

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy.

V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov, vhodných už od prvých krokov vašich detí. Určite Vás očaria kvalitou prevedenia, minimalistickým dizajnom a krásnymi farbami. 

Späť do obchodu