Bundgaard Petit Sandal – Soft Rose

Obľúbené sandále rady Petit sú perfektné pre začínajúcich chodcov, no ocenia ich aj rodičia starších a aktívnych detí, pretože sú dostupné až do veľkosti 27. Sú mäkké, flexibilné s odolnou gumovou podrážkou a zvýšeným okopom.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Bundgaard
€53,50
Kategória: Sandále
Farba: ružová
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: kožená, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, normálny aj vyšší priehlavok, dominantný palec, úzky členok a päta

Kožené sandále z modelovej rady Petit od dánskej značky Bundgaard naplnia kritériá aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tento model spája minimalistický severský dizajn s funkčnosťou a pohodlnosťou. Topánky sú vďaka svojej univerzálnosti vhodné už pre začínajúcich chodcov, no ocenia ich aj rodičia starších a aktívnych detí, pretože sú dostupné až do veľkosti 27.  

Zvršok aj podšívka je vyrobená z hladkej kože, bez použitia chrómu a ťažkých kovov. Päta aj prsty sú uzavreté, takže nožičky detičiek sú chránené a vďaka otvorom vzduch pekne cirkuluje. V horúcom počasí sa môžu nosiť aj na bosú nôžku. Kožená stielka je rovná bez tvarovania a v prípade potreby sa dá jednoducho vybrať. Gumená protišmyková podrážka je už od začiatku veľmi flexibilná, dobre ohybná priečne aj pozdĺžne. V prstovej časti majú sandále zvýšený okop, čo zabezpečuje lepšiu odolnosť voči zakopnutiam. Päta je mierne spevnená, no stále dostatočne ohybná s mäkkým polstrovaním okolo členku. 

Vďaka zapínaniu na dva suché zipsy, sa jednoducho obúvajú a dajú sa pekne prispôsobiť tvaru chodidla. Sú určené na užšie a normálne nohy aj s vyšším priehlavkom. Strih je vhodný aj pre nohy s dominantnejším palcom. Pekne ich viete dotiahnuť aj na užší členok a pätu. 

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 11,8 5,6
20 12,5 5,7
21 13,5 5,8
22 14,0 6,0
23 14,5 6,2
24 15,0 6,3
25 16,0 6,5
26 16,5 6,6
27 17,0 6,7

 

Značka Bundgaard bola založená v Dánsku v roku 1904 a je najstarším výrobcom detskej obuvi v Škandinávii. Všetky topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Bundgaard ctí tradičné remeslo výroby topánok za použitia vysoko kvalitných materiálov pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o detské nohy.

V našom obchode nájdete široký výber rôznych modelov, vhodných už od prvých krokov vašich detí. Určite Vás očaria kvalitou prevedenia, minimalistickým dizajnom a krásnymi farbami. 

Späť do obchodu