Bobux Xplorer Scamp – Aqua

Najmäkšie topánky Bobux sú ako stvorené pre začínajúcich chodcov a ich prvé kroky. Sú ľahké a ohybné, takže deti ich na nohe ani necítia. Využijete aj v interiéri ako papučky na doma, či do herničiek.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Bobux
€38,50
Kategória: Tenisky, plátenky
Farba: bledomodrá
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: textil, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: elastická gumička okolo členku
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, normálny aj mierne vyšší priehlavok, úzky členok a päta

Štýlové plátenky Bobux z modelovej rady „Xplorer“ sú vďaka svojej flexibilite ideálne pre začínajúcich chodcov. Tenká a mäkká podrážka zaisťuje pocit chodenia naboso a zároveň chránia chodidlo pred nečistotami, vlhkom a chladom.

Zvršok aj podšívka je z jednej vrstvy odolného textilu, ktorý je v oblasti špice spevnený pogumovaným pásom. Pri hre a prípadnom štvornožkovaní sú odolnejšie voči opotrebeniu. Plátenky sú veľmi univerzálne a môžete ich využiť ako papuče na doma alebo ako prvé topánky v suchom počasí. Textilná stielka je pevnou súčasťou podšívky a nedá sa vybrať. Je rovná, bez tvarovania. Protišmyková gumená podrážka je už od začiatku veľmi dobre flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná vzadu s praktickým putkom pre uľahčenie obúvania.

Okolo členku je všitá elastická gumička, takže sa ľahko obúvajú a dobre sa prispôsobia aj na užšie členky. Svojim strihom sú vhodné pre užšie a normálne nohynormálnym aj mierne vyšším priehlavkom

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
19 12,3 5,8
20 12,9 5,9
21 13,5 6,1
22 14,3 6,2

 

Späť do obchodu