Bobux Sandále Step-Up Rise - Emerald

Kožené sandále Bobux sú synonymom originality, kvality a nezameniteľného dizajnu. Tieto vzdušné sandále sú skvelým doplnkom každého letného dobrodružstva.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Bobux
€59,50
Kategória: Sandále
Farba: zelená
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: koža, mierne tvarovaná, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: úzka, normálna noha, nižší aj mierne vyšší priehlavok, užší členok

Vzdušné sandále Bobux z modelovej rady „Step-up“ sú navrhnuté špeciálne pre začínajúcich chodcov, ktorí sú aktívnejší v objavovaní okolitého sveta. Oproti modelu Xplorer sú o niečo pevnejšie, preto ich zaraďujeme medzi barefoot alternatívu.

Zvršok aj podšívka je z hladkej kože, bez obsahu toxických látok ako napr. chróm. Sandále sú vzdušné, majú veľa otvorov, takže sa noha nepotí ani vo veľkých horúčavách. Päta je uzatvorená, noha sa nešmýka a chodidlo pevne drží pri chôdzi. Kožená stielka je rovná, s miernym tvarovaním v oblasti klenby. Protišmyková gumená podrážka je dobre ohybná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. V porovnaní s modelmi Xplorer je o niečo pevnejšia, ale nosením pekne zmäkne. Päta je spevnená, čím dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťaťa. Okolo členku je mäkké polstrovanie, čo zvyšuje komfort pri nosení.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy viete sandále dobre prispôsobiť tvaru chodidla a dotiahnuť aj na užší členok. Sú vhodné na úzke nohynormálnym aj mierne vyšším priehlavkom. Neodporúčame ich pre nôžky s dominantnejšími palcami.  

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 13,0 5,7
21 13,8 6,0
22 14,5 6,2
23 15,2 6,2
24 15,9 6,4
25 16,8 6,5
26 17,5 6,6
27 18,0 6,8
28 18,5 7,1
29 19,0 7,3

 

Späť do obchodu