Bobux I-Walk Sprite - Mist

Pohodlné prechodné topánky Bobux sú spojením športového a elegantného štýlu. Očaria Vás kvalitným spracovaním s minimalistickým dizajnom, ktorý učaruje dievčatám aj chlapcom. 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Bobux
€59,50
Kategória: Prechodné topánky
Farba: bledozelená, mint
Zvršok: hladká koža
Podšívka: hladká koža
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená
Päta: spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: klasická
Typ nohy: úzka, normálna noha, nižší aj mierne vyšší priehlavok, užší členok

Prechodné topánky Bobux z modelovej rady „I-Walk“ sú navrhnuté pre skúsených chodcov a všetky aktívne deti, ktoré majú radi štýl a pohodlie.

Zvršok je z hladkej kože v minimalistickom dizajne, ktorý ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom. Ako bonus je séria vymeniteľných suchých zipsov, vďaka čomu si ich prispôsobíte podľa aktuálnej nálady. V sade nájdete 4ks zlatých, 2ks bielych a 2ks ružových vymeniteľných suchých zipsov. Podšívka je zo vzdušného textilu, noha sa nepotí a vzduch prirodzene cirkuluje. Textilná stielka je rovná, bez tvarovania, pevne prilepená k podrážke. Protišmyková gumená podrážka je pevnejšia v porovnaní s modelmi Xplorer a Step-up. Aj kvôli tomu zaraďujeme tento model skôr ku klasickej obuvi. Päta je mierne spevnená, čím dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťaťa. Okolo členku je mäkké polstrovanie vzadu s praktickým putkom pre uľahčenie obúvania.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy sa ľahko obúvajú a viete ich prispôsobiť tvaru chodidla a dotiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na užšie a normálne nohynižším aj mierne vyšším priehlavkom.

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 15,2 6,2
24 15,9 6,4
25 16,6 6,5
26 17,2 6,6
27 17,8 6,8
28 18,4 7,1
29 19,1 7,3

 

Späť do obchodu