Bobux I-Walk Indoor Indie - Slate

Bobux prichádza na trh s novou kolekciou "Indoor", ktorá je určená predovšetkým na nosenie v interiéri. Papučky sú ľahké a ohybné, takže deti ich na nohe ani necítia a noha sa v nich nepotí.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Bobux
€32,50
Kategória: Topánky
Farba: modrá, mix farieb
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: textil, rovná bez tvarovania, nedá sa vybrať
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: úzka, normálna noha, normálny priehlavok

Popis produktu

Štýlové papuče Bobux z modelovej rady „Indoor“ sú ľahké a priedušné, čo zaisťuje dokonalý komfort pri nosení. Tenká a mäkká podrážka zaisťuje pocit chodenia naboso a zároveň chránia chodidlo pred nečistotami, vlhkom a chladom.

Zvršok aj podšívka je z odolného textilu, ktorý je v oblasti špice spevnený pogumovaným pásom. Pri hre a prípadnom štvornožkovaní sú odolnejšie voči opotrebeniu. Papuče sú určené predovšetkým na nosenie v interiéri, no môžete ich použiť aj vonku v suchom počasí. Textilná stielka je pevnou súčasťou podšívky a nedá sa vybrať. Je rovná, bez tvarovania. Protišmyková gumená podrážka je už od začiatku veľmi dobre flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná vzadu s praktickým putkom pre uľahčenie obúvania.

Papuče sa jednoducho obúvajú a zapínajú suchým zipsom, ktorý viete prispôsobiť aj na nižší priehlavok. Strih je rovný, vhodný pre užšie nohy s nižším a normálnym priehlavkom. Tento model neodporúčame na nohy s príliš úzkymi členkami.

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
22 14,3 6,1
23 15,1 6,2
24 16,0 6,3
25 16,7 6,4
26 17,5 6,5

 

Späť do obchodu