Bergstein Gumáky Rainboot Winter - Dark Blue

Zateplené gumáky sú navrhnuté pre všetky aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí. Skvelá voľba aj ako snehule.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Bergstein
€17,90
Kategória: Gumáky, Snehule
Farba: tmavomodrá
Zvršok: prírodná guma, kaučuk
Podšívka: textil-fleece
Stielka: textil, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: našuchovačky, šnúrka s brzdičkou
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: úzka, normálna noha, nízky aj mierne vyšší priehlavok, úzky členok a päta
Bergstein RainbootWinter DarkBlue1
Vodeodolné

Zateplené gumáky značky Bergstein výborne poslúžia aj ako snehule v zimnom období. Sú ľahké, veľmi flexibilné, takže dieťa nie je v pohybe nijako obmedzované.

Zvršok je vyrobený z prírodného kaučuku, a teda neobsahuje žiadne škodlivé látky a PVC. Podšívka je z teplého flísu. Textilná stielka je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je dobre ohybná, tuhšia v oblasti päty, ale nosením ešte viac zmäkne. Päta je mierne spevnená hlavne v spodnej časti, je mäkká, ohybná a nebráni deťom v pohybe. Na zadnej strane je reflexný pás, ktorý zvyšuje bezpečnosť detí. Ide o vyšší strih a sára siaha zhruba do polovice lýtka, v závislosti od výšky dieťaťa. Vďaka textilnému pásu, ktorý sa dá jednoducho stiahnuť za pomoci šnúrky s brzdičkou sa dnu nedostane sneh ani voda.

Gumáky nemajú žiadne zapínanie, ľahko sa obúvajú iba našuchnutím, čo hravo zvládnu aj menšie deti. Sú vhodné na užšie a normálne nohynízkym aj mierne vyšším priehlavkom. Pekne sedia aj na úzkych pätách a členkoch. Strih nie je vhodný pre nohy plutvičky a dominantné palce.

 

 !POZOR! Tieto gumáky sú z II. kvalitatívnej triedy, ktorá môže mať drobné kozmetické vady, ako napr. vzduchová bublina, mierna odlišnosť farieb, vyjdené lepidlo, rôzna výška sáry a pod. Toto však neovplyvňuje funkčnosť gumákov a ich použitie.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,5 6,3
25 16,1 6,4
26 16,6 6,5
27 17,5 6,6
28 18,0 6,7
29 18,6 6,9
30 19,3 7,1
31 20,2 7,3
32 21,0 7,5
33 21,6 7,6

 

Holandská značka Bergstein sa teší veľkej obľube vďaka širokej ponuke čižiem pre deti do dažďa a snehu. Všetky produkty sú vyrábané na Slovensku z prírodného kaučuku a sú úžasne pohodlné. Topánky sú navrhnuté pre aktívne deti, ktoré radi objavujú svet okolo seba v každom počasí.

V našej ponuke nájdete širokú paletu farieb a strihov gumákov, ale aj zateplených čižiem do chladnejšieho počasia. Pevne veríme, že s gumákmi od Bergstein zažijete s deťmi kopu zábavy!

Späť do obchodu