Beda Papuče Comics Slim – Grey

Obľúbené barefoot papuče s anatomicky tvarovanou špicou v užšom strihu (S=slim) sú ideálne pre deti s nôžkami v tvare plutvičky, širšie v prstovej časti a užšie v členku. Sú dostupné až do veľkosti 35. 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Beda
€23,50
Kategória: Klasické papuče
Farba: sivá, mix farieb
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: textil, rovná s tvarovaním okolo päty, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna noha, plutvička, normálny a mierne vyšší priehlavok, dominantný palec, užší členok a päta

Ľahučké a ohybné barefoot papuče z dielne českého výrobcu Beda sú ideálnou voľbou pre deti s nôžkami v tvare plutvičky.

Zvršok aj podšívka je z textilu v rôznom farebnom prevedení a zaujímavými vzormi, z ktorých si vyberie každé dieťa. Zvrchu textilná stielka je rovná, s miernym tvarovaním v oblasti päty, vďaka čomu chodilo pekne sedí v topánke a nelieta. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Vďaka anatomicky tvarovanej špičke má dieťa dostatok miesta na prsty a ich voľnejší pohyb. Papuče majú protišmykovú gumenú podrážku, ktorá je ohybná priečne aj pozdĺžne s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop". Päta je mierne vystužená, ale nie je pevná, dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťaťa. Sú určené na nosenie v interiéri.

Papuče sa zapínajú na suchý zips, ktorý viete pekne dotiahnuť aj na užší členok. Ide o klasický model papúč so zúženou pätovou časťou (S=slim), ktorý je vhodný na normálnu nohu s normálnym a mierne vyšším priehlavkom. Tvar špice je ideálny pre nohy plutvičky, širšie v prstovej oblasti a užšie v členku aj s dominantnými palcami.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
22 13,5 6,0
23 14,5 6,2
24 15,5 6,5
25 16,0 6,6
26 16,5 6,8
27 17,2 6,9
28 18,0 7,0
29 18,8 7,1
30 19,5 7,2
31 20,1 7,3
32 20,8 7,4
33 21,5 7,6
34 22,2  7,8 
35 23,0  8,0

Spoločnosť Beda bola založená v roku 2014 s cieľom nadviazať na silnú obuvnícku tradíciu v ČR. Od samého začiatku pôsobenia sa zameriavajú predovšetkým na výrobu detskej obuvi, no nájdete u nich aj modely pre dospelých. Pri vývoji jednotlivých modelov kladú dôraz na prvotriednu kvalitu a nápaditý dizajn, ale hlavne na komfort a zdravý vývoj nôh. Modely z barefoot rady sa vyznačujú nadštandardnou šírkou v oblasti prstov, ktorá rešpektuje tvar chodidla a poskytuje dostatočný priestor pre pohyb prstov.

V našom obchode si môžete vybrať zo širokej ponuky papúč, tenisiek, sandálov, či topánok pre každé ročné obdobie, ktoré sú vhodné už od prvých krokov vašich detí až po skúsených chodcov. Topánky značky Beda si zamilujete vďaka ich kvalitnému spracovaniu a jednoduchému nápaditému dizajnu.

Späť do obchodu