BaBice Winter Boots - Green

Nádherné zimné čižmičky dokonale ochránia nôžku pred chladom aj v mrazivom počasí. Sú ideálne pre nechodcov do kočíka alebo pre nosiace detičky.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: baBice
€25,50
Kategória: Capačky
Farba: zelená
Zvršok: brúsená koža
Podšívka: textil
Stielka: -
Podrážka: brúsená koža, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: šnúrka okolo členku
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna noha s normálnym aj vyšším priehlavkom

Zimné capačkové čižmy poľského výrobcu BaBice dokonale ochránia nôžku pred chladom aj v mrazivom počasí. Sú ideálne pre nechodcov do kočíka alebo pre nosiace detičky.  

Zvršok je vyrobený z brúsenej kože, ktorá neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napr. chróm. Podšívka je z textilnej kožušiny, ktorá nôžku výborne zahreje aj v mrazivom počasí. Capačky nemajú žiadnu extra stielku. Podrážka je z jednej vrstvy brúsenej kože, ktorá je jemne protišmyková. Sú určené predovšetkým pre nechodcov ako ochrana nohy pred chladom.

Čižmičky sa ľahko obúvajú, keďže majú veľkorysý otvor. Na nohe ich upevníte za pomoci šnúrky, ktorá ide okolo členku. Sú vhodné pre normálne široké nôžky s normálnym aj vyšším priehlavkom. Sú veľmi univerzálne a na nohe sa pekne prispôsobia.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
16/17 11,8 5,7
18/19 12,5 5,9
20/21 13,6 6,2
22/23 14,5 6,5
24/25 15,5 6,7

 

Späť do obchodu