BaBice Capačky - Tmavomodrá

Krásne capačky vyrobené z jemnej kože, ktorá sa dokonale prispôsobí malej nôžke. S perfektne tvarovanou špicou sú ako stvorené pre prvé kroky Vašich detí.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: baBice
€21,50
Kategória: Capačky
Farba: tmavomodrá
Zvršok: brúsená koža
Podšívka: brúsená koža
Stielka: -
Podrážka: brúsená koža, flexibilná
Päta: nespevnená
Zapínanie: elastická gumička okolo členku
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna noha s nízkym a normálnym priehlavkom, dominantný palec

Krásne celokožené capačky poľského výrobcu BaBice s perfektne tvarovanou špičkou sú ako stvorené pre prvé kroky Vašich detí. Využijete ich ako papučky v interiéri alebo na pár krokov vonku.

Zvršok aj podšívka je z veľmi príjemnej a mäkkej brúsenej kože, ktorá neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napr. chróm. Capačky sa pekne prispôsobia tvaru chodidla, neobmedzujú dieťa v pohybe, preto sú ideálne pre začínajúcich chodcov alebo ako papučky. Capačky nemajú žiadnu extra stielku. Podrážka je z jednej vrstvy brúsenej kože, ktorá je jemne protišmyková. Capačky sú ideálne ako ochrana nohy do kočíka alebo nosičov či šatiek. Využijete ich dlhodobo aj ako papučky nielen pre malé deti. Pri aktívnom využívaní na tvrdších povrchoch alebo pri štvornožkovaní treba počítať s ošúchaním až predratím. Sú určené predovšetkým na nosenie v interiéri.

Okolo členku je všitá elastická gumička, takže sa ľahko obúvajú a dobre sa prispôsobia aj na užšie členky. Sú vhodné pre normálne široké nôžky s nízkym a normálnym priehlavkom. Tvar špice je ideálny aj pre nožičky s dominantnými palcami.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
16/17 11,8 5,7
18/19 12,5 5,9
20/21 13,6 6,2
22/23 14,5 6,5
24/25 15,5 6,7

 

Späť do obchodu