3F Elf Step TEX – Navy Blue

Novinka poľského výrobcu v podobe členkových kožených zimných topánok s vode odolnou membránou poteší hlavne deti so širšími nohami a vyšším priehlavkom. Sú ľahké a flexibilné vhodné už pre začínajúcich chodcov. 

 

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: 3F
€44,50
Kategória: Zimné topánky
Farba: tmavomodrá
Zvršok: hladká koža, TEX membrána
Podšívka: textil – kožušina
Stielka: textil, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny a vysoký priehlavok, dominantný palec, užší členok
3F ElfStepTex NavyBlue1
Vodeodolné

Poľský výrobca 3F prichádza s novinkou v podobe zimných topánokvode odolnou membránou v rámci obľúbenej kolekcie „ELF“. Sú ideálne pre deti so širšími nôžkami a vyšším priehlavkom.

Zvršok je vyrobený z hladkej kože, ktorá neobsahuje chróm a iné ťažké kovy. Navyše majú topánky vode odolnú membránu, vďaka čomu sú odolnejšie aj v mokrom prostredí a neprepustia vodu. Aj napriek tomu, je potrebné topánky pravidelne impregnovať. Podšívka je z jemnej textilnej kožušiny, ktorá nôžku príjemne zahreje. Sú vhodné skôr do prechodného obdobia a miernejšej mestskej zimy. Textilná stielka je rovná bez tvarovania, dá sa jednoducho vybrať. Gumená podrážka je už od začiatku veľmi flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. V prednej aj zadnej časti majú topánky zvýšený okop, vďaka čomu sú topánky odolnejšie voči nárazom a zakopnutiam. Päta je mierne spevnená zvýšenou časťou podrážky, čím dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťaťa. Okolo členku je mäkké polstrovanie, takže veľmi pekne sedia na nohe. Topánky sú vďaka svojej univerzálnosti vhodné už pre začínajúcich chodcov, no ocenia ich aj rodičia starších aktívnych detí.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa jednoducho obúvajú a dajú sa dobre prispôsobiť tvaru chodidla a utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na širšie nohynormálnymvyšším priehlavkom. Svojim strihom sadnú aj pre nohy s dominantnejšími palcami.

 

Nezabudnite sa o topánky pravidelne starať, predĺžite tak ich životnosť. Vyskúšajte produkty z našej ponuky starostlivosti o kožu a textil

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 12,3 6,4
21 13,1 6,5
22 13,7 6,6
23 14,3 6,8
24 15,1 6,9
25 15,7 7,0
26 16,3 7,3
27 17,0 7,5
28 17,6 7,6
29 18,1 7,8
30 18,8 8,0

 

Poľská rodinná firma MB pôsobí na trhu už od roku 1996 a pod známymi značkami „3F“ (Freedom for feet) a „Bar3Foot“ vyrába rôzne modely detskej obuvi s ohľadom na zabezpečenie správneho vývoja a fungovania detských nôh. Pri svojej výrobe kladie dôraz na použité materiály z hľadiska ich kvality a farebnej škály v spolupráci s najznámejšími závodmi v Európe. Vďaka patentovanej metóde laminovania zvršku ponúkajú unikátnu odvetrávanú obuv.

U nás v obchode nájdete široký sortiment od klasických papučiek, sandálov či tenisiek, až po celoročnú obuv s hydrofóbnou úpravou.

Späť do obchodu