3F Elf Sandal – Navy Blue

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: 3F
€33,90
Kategória: Sandále
Farba: tmavomodrá
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny a vyšší priehlavok, dominantný palec

Barefoot sandále z dielne poľského výrobcu 3F sú vhodnou voľbou pre deti so širšími nôžkami. Sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov podľa štandardov kvality a najmodernejších technológii. Podrážka je gumená, flexibilná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. V prstovej časti je zvýšený okop, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Zvršok aj podšívka je z príjemnej vzdušnej textílie, ktorá dobre odvádza prebytočný pot a udržuje chodidlá v suchu. Stielka je zvrchu kožená, podlepená vrstvou PU peny s antibakteriálnou a protiplesňovou úpravou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne spevnená v spodnej časti, kde presahuje vyvýšená podrážka. Je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy sa dajú dobre prispôsobiť tvaru chodidla a utiahnuť aj na užší členok. Svojim strihom sú vhodné na širšie nohy s normálnym a vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže sú ideálne aj na dominantné palce.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24  14,7 7,2 
25  15,4 7,3 
26  16,3 7,4 
27  17,0 7,6 
28 17,8 7,7
29 18,4 7,9
30 19,2 8,0
31 19,8 8,1
32 20,5 8,3

Poľská rodinná firma MB pôsobí na trhu už od roku 1996 a pod známymi značkami „3F“ (Freedom for feet) a „Bar3Foot“ vyrába rôzne modely detskej obuvi s ohľadom na zabezpečenie správneho vývoja a fungovania detských nôh. Pri svojej výrobe kladie dôraz na použité materiály z hľadiska ich kvality a farebnej škály v spolupráci s najznámejšími závodmi v Európe. Vďaka patentovanej metóde laminovania zvršku ponúkajú unikátnu odvetrávanú obuv. U nás v obchode nájdete široký sortiment od klasických papučiek, sandálov či tenisiek, až po celoročnú obuv s hydrofóbnou úpravou.

Späť do obchodu