3F Elf Nevada Bike – Pink

Ľahké a flexibilné papuče 3F potešia všetky deti so širšími nôžkami a vyšším priehlavkom. Vďaka gumovej podrážke ich viete využiť aj ako tenisky na von.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: 3F
€24,50
Kategória: Papuče, capačky s gumenou podrážkou
Farba: ružová
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny a vyšší priehlavok, dominantný palec

Barefoot papuče, ktoré viete využiť aj ako tenisky z dielne poľského výrobcu 3F sú ako stvorené pre deti s bacuľatejšími a širšími nohami. Sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

Zvršok je kombináciou textilu a brúsenej kože v minimalistickom dizajne s motívom vláčiku. Podšívka je tiež textilná. Zvrchu kožená stielka je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je flexibilná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. "zero drop". V prednej aj zadnej časti je podrážka vyvýšená, vďaka čomu sú topánky odolnejšie napríklad pred zakopnutím. Päta je spevnená zvýšenou časťou podrážky a koženým prešívaním, no je stále dostatočne mäkká a ohybná. Vďaka svojej univerzálnosti ich môžete využiť nielen ako papuče, ale aj ako tenisky.

Vďaka zapínaniu na suchý zips, sa dajú pekne prispôsobiť okolo členku. Sú vhodné na širšie nohy s normálnym a vyšším priehlavkom. Strih je ideálny aj pre nohy s dominantnými palcami. Nie sú vhodné na príliš úzke členky a päty.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.   

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,0 6,8
25 15,9 7,0
26 16,5 7,2
27 17,1 7,4
28 17,7 7,5
29 18,2 7,6
30 18,9 7,7
31 19,4 7,8
32 20,0 7,9

Poľská rodinná firma MB pôsobí na trhu už od roku 1996 a pod známymi značkami „3F“ (Freedom for feet) a „Bar3Foot“ vyrába rôzne modely detskej obuvi s ohľadom na zabezpečenie správneho vývoja a fungovania detských nôh. Pri svojej výrobe kladie dôraz na použité materiály z hľadiska ich kvality a farebnej škály v spolupráci s najznámejšími závodmi v Európe. Vďaka patentovanej metóde laminovania zvršku ponúkajú unikátnu odvetrávanú obuv.

U nás v obchode nájdete široký sortiment od klasických papučiek, sandálov či tenisiek, až po celoročnú obuv s hydrofóbnou úpravou.

Späť do obchodu