3F Elf Denver – Grey

Ľahké a flexibilné barefoot tenisky sú ideálne pre deti so širšími nôžkami a vyšším priehlavkom. Sú vzdušné, ohybné a so zvýšeným okopom vhodné pre všetky aktívne deti.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: 3F
€34,50
Kategória: Tenisky, plátenky
Farba: sivá
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: normálna, širšia noha, normálny a vyšší priehlavok, dominantný palec

Barefoot tenisky od poľskej značky 3F jednoznačne zaručujú pohodlie pri používaní. Sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov podľa štandardov kvality a najmodernejších technológii.

Textilný zvršok je vyrobený z 3 vrstiev laminovaných tkanív bez použitia lepidiel alebo rozpúšťadiel. Podšívka je z príjemnej vzdušnej textílie, ktorá udržuje chodidlá v suchu. Kožená stielka pozostáva z dvoch vrstiev PU peny s antibakteriálnou a protiplesňovou úpravou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je flexibilná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. "zero drop". V prednej aj zadnej časti je podrážka vyvýšená, vďaka čomu sú topánky odolnejšie napríklad pred zakopnutím. Päta je mierne spevnená len zvýšenou časťou podrážky, ale je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa dajú pekne prispôsobiť tvaru chodidla a utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na širšie nohy s normálnym a vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže pekne sedia aj nôžkam s dominantnými palcami.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,3 7,2
25 16,0 7,3
26 16,5 7,4
27 17,4 7,6
28 17,9 7,7
29 18,5 7,8
30 19,0 7,9
31 19,7 8,0
32 20,5 8,1

 

Poľská rodinná firma MB pôsobí na trhu už od roku 1996 a pod známymi značkami „3F“ (Freedom for feet) a „Bar3Foot“ vyrába rôzne modely detskej obuvi s ohľadom na zabezpečenie správneho vývoja a fungovania detských nôh. Pri svojej výrobe kladie dôraz na použité materiály z hľadiska ich kvality a farebnej škály v spolupráci s najznámejšími závodmi v Európe. Vďaka patentovanej metóde laminovania zvršku ponúkajú unikátnu odvetrávanú obuv.

U nás v obchode nájdete široký sortiment od klasických papučiek, sandálov či tenisiek, až po celoročnú obuv s hydrofóbnou úpravou.

Späť do obchodu