Surtex Merino Rukavice – Modrá

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Surtex
€10,50
Kategória: Rukavice

Vlnené rukavice z dielne českého výrobcu Surtex sú ideálnym doplnkom, ktorý nesmie chýbať vo vašej zimnej výbave. Vďaka zloženiu zo 100% ovčej Merino vlny, ktorá patrí medzi najhrejivejší typ vlny, nebudete mať pocit chladu ani v mrazivom počasí. Zároveň má najvyššiu savosť, čo zaručuje vynikajúce termoregulačné a izolačné vlastnosti a navyše vôbec „nehryzie“. Vrchný lem na zápästí je predĺžený, takže rukavice sa nezošmykujú, dobre držia a netlačia. Tvarovo a rozmerovo sú stabilizované. Rukavice možno prať v práčke pri teplote 30°C.

Zloženie:

  • 100% merino ovčia vlna
  • gumička

Veľkostná tabuľka

Veľkosť udáva približnú dĺžku od zápästia po koniec prstov.  

Veľkosť Dĺžka (cm) Vek dieťaťa
S 14-17 4-6 rokov
M 17-19 6-9 rokov

O značke  

Surtex, či Surtex Alternativní cesty® sú názvy, za ktorými sa skývajú české, anatomické ponožky, štucne, či rukavice s málosériovou výrobou založenou na dlhoročnej tradícii už od roku 1995. Počas dlhých rokov existencie a skúseností s výrobou zdravotníckeho materiálu a použitím vysokokvalitnej technológie, sú ich produkty vysoko kvalitné a prispôsobené pre voľný pohyb prstov. Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť tieto kvalitné produkty a pevne veríme, že Vás očaria rovnako ako nás!  

Materiál a špecifikácia           

Značka: Surtex Farba: červená Kód produktu: D07/R/ČR Zloženie: 100% merino ovčia vlna gumička

Surtex, či Surtex Alternativní cesty® sú názvy, za ktorými sa skývajú české, anatomické ponožky, štucne, či rukavice s málosériovou výrobou založenou na dlhoročnej tradícii už od roku 1995. Počas dlhých rokov existencie a skúseností s výrobou zdravotníckeho materiálu a použitím vysokokvalitnej technológie, sú ich produkty vysoko kvalitné a prispôsobené pre voľný pohyb prstov. 

V našom obchode nájdete veľký výber ponožiek, rukavíc, či návlekov pre všetky vekové kategórie s vysokým obsahom merino vlny, ktorá má výborné termo-regulačné vlastnosti.  Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť tieto kvalitné produkty a pevne veríme, že Vás očaria rovnako ako nás! 

Späť do obchodu