Jonap B5s TEX Vlna - Modrá

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Jonap
€59,50
Kategória: Zimné topánky
Jonap B5sTexVlna Modra1
Vodeodolné

Vyššie členkové topánky od českého výrobcu Jonap, zateplené ovčou vlnou, sú ideálnou voľbou do chladného zimného obdobia. Topánky sú navrhnuté tak, aby čo najviac umožňovali prirodzený vývoj detskej nohy a pohyb chodidla pri chôdzi a behu. Zvršok je z brúsenej kože s vode odolnou membránou TE-POR®, ktorá je paro-priepustná, a tým je zabezpečené správne odvádzanie vlhkosti a noha sa nepotí. Podšívka je z ovčej vlny, ktorá dokonale zahreje aj v mínusových teplotách. Ovčia vlna má výborne termoregulačné a izolačné vlastnosti. Textilná stielka je rovná, bez tvarovania a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Gumená podrážka je flexibilná, dobre ohybná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou, tzv. „zero drop“. Päta je mierne vystužená, no stále dostatočne mäkká a ohybná, čím dobre drží tvar a dodáva vertikálnu oporu päty dieťatka.  

Topánky sa zapínajú na 2 suché zipsy, vďaka čomu ich viete utiahnuť aj na užšie členky. Sú vhodné na normálne až širšie nohy s normálnym priehlavkom. Svojim strihom s anatomicky tvarovanou špicou sadnú aj pre dominantné palce a nohy „plutvičky“.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,0 6,6
25 16,0 6,7
26 16,9 6,8
27 17,5 7,0
28 18,0 7,2
29 18,6 7,4
30 19,2 7,5

O značke  

Česká firma Jonap pôsobí na trhu už od roku 1992. Zaoberajú sa predovšetkým výrobou papúč a koženej obuvi pre deti do každého ročného obdobia, ktorú ponúkajú aj v barefoot prevedení. Všetky modely sú vyrábané v súlade so zásadami zdravotnej nezávadnosti a sú riadne certifikované. Jonap je veľmi obľúbená značka aj vďaka kvalitnému spracovaniu a krásneho minimalistického dizajnu. U nás nájdete široký sortiment barefoot kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov ale aj letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, pevnejšou pätou a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Jonap Farba: modrá Kód produktu: B5s-zmAw22 Typ obuvi: zimná obuv, vyššie nad členok  Typ nohy: normálna, širšia noha s normálnym priehlavkom, úzky členok, dominantné palce, plutvičky  Barefoot: áno Zvršok: brúsená koža s vode odolnou membránou TE-POR® Podšívka: vlnená Stielka: textilná, vyberateľná, rovná bez tvarovania  Podrážka: gumená podrážka, flexibilná Zapínanie: suchý zips 2x

Česká firma Jonap pôsobí na trhu už od roku 1992. Zaoberajú sa predovšetkým výrobou papúč a koženej obuvi pre deti do každého ročného obdobia, ktorú ponúkajú aj v barefoot prevedení. Všetky modely sú vyrábané v súlade so zásadami zdravotnej nezávadnosti a sú riadne certifikované. Jonap je veľmi obľúbená značka aj vďaka kvalitnému spracovaniu a krásneho minimalistického dizajnu.

U nás nájdete široký sortiment barefoot kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov ale aj letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, pevnejšou pätou a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Späť do obchodu