Jack N' Jill Sunscreen Opaľovací Krém SPF 30, 100g

Sunscreen opaľovací krém Jack N‘ Jill je ideálny pre blížiace sa leto a všetkých, ktorí sa chystajú na dovolenku alebo sa bavia pod slnečnými lúčmi. Má široké ochranné spektrum SPF 30 a je bezpečný pre deti, vhodný aj pre dospelých.

Skladom
Značka: Jack N' Jill
€22,50
Kategória: Detská kozmetika
Veľkosť balenia: 100g
Jn J NFco 1000x1000 0138 Sunscreen Front
Novinka

Prírodný opaľovací krém Jack N´Jill  je špeciálne navrhnutý pre deti od šiestich mesiacov a je vhodný tak na tvár, ako aj na telo. Tento minerálny opaľovací krém obsahuje oxid zinočnatý, ktorý fyzicky blokuje lúče UVA a UVB a poskytuje širokospektrálnu ochranu. Rýchlo sa vstrebáva a nemastí. Súčasťou detského opaľovacieho krému je i upokojujúci výťažok z harmančeka a nechtíka. Je v ňom aj jojobový olej a bambucké maslo na hydratáciu kože a šípkový olej, výťažok z uhorky a zeleného čaju. Nenájdete v ňom žiadne chemické adsorbenty.

Opaľovací krém:

  • široké ochranné spektrum SPF 30, UVA a UVB filter
  • vhodný pre deti od 6 mesiacov
  • upokojujúci nechtík a harmanček
  • 3 hodiny odolný proti vode
  • bez nanočastíc, nezaťažuje oceány
  • netestované na zvieratách
  • bez parabénov, sulfátov, palmového oleja, konzervačných látok, syntetických vôní a farbív

Spôsob použitia

  • Dobre pretrepte. Naneste dostatočné množstvo 15 minút pred slnením. Aplikáciu zopakujte po plávaní, sušení uterákom alebo potení, prípadne aspoň raz za 2 hodiny alebo častejšie. 

Vyskúšajte aj ostatné produkty prírodnej kozmetiky Jack N´Jill pre starostlivosť o telo a zuby. 

 

Povinná informácia

Zloženie: Kaprylové/kaprinové triglyceridy, olej zo semien viniča, oxid zinočnatý, oxid kremičitý, bambucké maslo, škrobový oktenylsukcinát hlinitý, euphorbia cerifera cera, včelí vosk, jojobový olej, vitamín E, olej zo semien svetlice farbiarskej, výťažok z plodov uhorky siatej, olej z kvetov harmančeka rímskeho, olej z mandle obyčajnej, glycerol, voda, výťažok z nechtíka lekárskeho, výťažok z listov čajovníka čínskeho, olej z plodov ruže šípovej.

Vyrobené: Austrália

Značku Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa pridali k rodičom, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Najskôr sa začali zaoberať výrobou najbezpečnejších zubných pást pre deti, ktoré neobsahujú žiadne chemikálie. Okrem toho nájdete v ich portfóliu aj biologicky rozložiteľné zubné kefky, zubné nite ale aj produkty starostlivosti o telo a vlasy. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme v našom obchodíku ponúknuť značku Jack & Jill a pevne veríme, že si ju obľúbite rovnako ako my. Kúpanie a umývanie zúbkov už nikdy nebude nuda!  

Späť do obchodu