Jack N' Jill SET Prírodná zubná pasta & zubná kefka – Sloník

Obľúbené produkty Jack N´Jill si teraz môžete dopriať vo výhodnom sete. Vo výhodnom balení nájdete prírodnú detskú zubnú pastu s banánovou príchuťou a detskú zubnú kefku Sloník – extra mäkkú.

Skladom
Značka: Jack N' Jill
€10,50
Kategória: Detská kozmetika
Príchuť: Banán
Veľkosť balenia: 50g

Prírodná zubná pasta s certifikovanou organickou banánovou príchuťou pre dokonalý pocit z čistenia zubov. Absolútne najbezpečnejšia zubná pasta pre deti s organickými prísadami a navyše s minimalistickým, recyklovateľným balením bez BPA. Zubná pasta je hypoalergénna a deťom nehrozí žiadne riziko pri prehltnutí. Neobsahuje SLS, cukor, fluoridy ani pridané farbivá. Vhodná už od prvého zúbka, pre deti od 6 mesiacov. Prírodné zložky ako xylitol a nechtík pomáhajú upokojovať ďasná a bojujú proti zubnému kazu.  

Prvá biologicky rozložiteľná zubná kefka svojho druhu navrhnutá špeciálne pre deti. Ergonomická rúčka je prispôsobená pre pohodlný detský úchop a vojde sa ľahko aj do malých detských ručičiek. Mäkké štetinky s rovno zastrihnutými a zaoblenými nylónovými vláknami pre dôkladné čistenie zúbkov a ďasien. Kefka je vhodná už od prvých zúbkov.

Zubná pasta a kefka pre deti:

  • vhodná pre deti od 6 mesiacov
  • zubná pasta upokojuje ďasná a bojuje proti zubnému kazu
  • certifikát Ecocert Greenlife podľa štandardu zubných pást COSMOS
  • pasta neobsahuje lepok, cukor, fluoridy, SLS a pridané farbivá
  • čisto prírodný produkt, kefka je biologicky rozložiteľná
  • kefka má ergonomickú rúčku a mäkké nylonové vlákna

Spôsob použitia

  • Naneste na kefku malé množstvo pasty vo veľkosti zrnka hrachu. Prostredníctvom minimálneho tlaku čistite zuby krúživými pohybmi 2x denne.  

Vyskúšajte aj ostatné produkty prírodnej kozmetiky Jack N´Jill pre starostlivosť o telo a zuby. 

 

Povinná informácia

Zloženie zubnej pasty: Xylitol (Xylitol z NON GMO kukurice), Purified Water (čistená voda), Glycerin (rastlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Organic Strawberry Flavor (Fragaria Chiloensis), Xanthan Gum (xantánová guma), Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová)

Zloženie zubnej kefky: Rúčka kefky je vyrobená zo 100% NON-GMO kukuričného škrobu. Štetinky kefky sú mäkké nylonové vlákna.

 

Značku Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa pridali k rodičom, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Najskôr sa začali zaoberať výrobou najbezpečnejších zubných pást pre deti, ktoré neobsahujú žiadne chemikálie. Okrem toho nájdete v ich portfóliu aj biologicky rozložiteľné zubné kefky, zubné nite ale aj produkty starostlivosti o telo a vlasy. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme v našom obchodíku ponúknuť značku Jack & Jill a pevne veríme, že si ju obľúbite rovnako ako my. Kúpanie a umývanie zúbkov už nikdy nebude nuda!  

Späť do obchodu