Froddo Elastic - Red

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Froddo
€57,90 €57,90 €59,90 €59,90 €59,90 od €57,90
Kategória: Prechodné topánky

Barefoot prechodné topánky od chorvátskeho výrobcu Froddo si jednoducho zamilujete, nielen vďaka svojmu nápaditému dizajnu, ale aj ich kvalitnému spracovaniu. Členkové topánky majú vode-odpudivú vlastnosť, takže zvládnu aj sychravé počasie, nie sú vode-odolné. Gumená podrážka je spočiatku trochu tuhšia, ale nosením krásne zmäkne. Je flexibilná a ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Podrážka je po obvode vyvýšená, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Zvršok aj podšívka je vyrobená z prírodnej kože bez pridania chrómu. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Antibakteriálna stielka, je rovná bez tvarovania, z vrchnej strany kožená a v prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne vystužená hlavne v spodnej časti kde presahuje zvýšená podrážka, no stále dostatočne mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.  

Topánky sa zapínajú na 1 suchý zips v kombinácii s elastickou gumičkou, vďaka čomu sa pekne prispôsobia tvaru chodidla. Sú vhodné na normálne až širšie nohy, plutvičky aj s mierne vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže zvládnu aj dominantné palce. Sú naozaj veľmi flexibilné s všestranným využitím.    

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
23 14,6 6,6
24 15,2 6,8
25 15,7 6,9
26 16,8 7,0
27 17,5 7,2
28 18,0 7,3
29 18,6 7,4
30 19,2 7,5
31 20,2 7,7
32 21,1  7,8
33 21,6  7,9
34 22,2 8,1
35 22,7 8,3

O značke  

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad Chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel. V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Materiál a špecifikácia           

Značka: Froddo Farba: červená  Kód produktu: G3130198-4 Typ obuvi: tenisky, prechodná obuv, celoročná obuv Typ nohy: normálna, širšia noha, aj pre mierne vyšší priehlavok a dominantné palce Barefoot: áno Zvršok: koža Podšívka: koža Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, zvýšený okop Stielka: kožená, antibakteriálna z microfiber, vyberateľná, rovná bez tvarovania Zapínanie: suchý zips 2x

Obľúbená značka Froddo pochádza z Chorvátska a výrobe obuvi sa venuje už od roku 1946. Sú popredným výrobcom detskej obuvi s viac ako tisíc zamestnancami.  Vo Froddo dbajú na zdravie detských nôh, a preto na výrobu používajú len tie najlepšie prírodné materiály. Každá obuv, ktorú na trhu ponúkajú, bola vyrobená spôsobom šetrným k životnému prostrediu, bez nebezpečných zlúčenín, ako je napríklad chróm. Pri navrhovaní každej kolekcie spolupracujú s rodičmi a ich deťmi, detskými psychológmi a ortopédmi, aby vytvorili dokonalú obuv, ktorá umožní prirodzený a zdravý vývoj citlivých detských chodidiel.

V našom obchode nájdete širokú ponuku topánok, vhodných od prvých krokov z rady Prewalkers, či tenisky alebo celoročnú aj zimnú obuv pre väčšie deti z rady Barefoot. Očaria Vás svojim dizajnom a prepracovanou výrobou s krásnymi farbami.

Späť do obchodu