D.D. Step W063-710 – Red

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: D.D. Step
€46,90
Kategória: Zimné topánky

Zimné barefoot topánky obľúbenej značky D.D. Step v modelovej rade „063“ sú charakteristické svojou mäkkosťou, veľkou flexibilitou a nízkou hmotnosťou. Zvršok je vyrobený kombináciou hladkej a brúsenej kože, na boku doplnený minimalistickým vzorom s prešívaním. Teplá textilná podšívka je z hrejivej kožušinky, ktorá zvyšuje komfort pri nosení a zahreje aj v mínusových teplotách. Stielka je rovná, bez tvarovania, z vrchnej strany tiež s hrejivou kožušinkou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Protišmyková gumená podrážka je flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. V prstovej časti majú zvýšený okop, čo zabezpečuje lepšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Päta je mäkká a ohybná bez akejkoľvek výstuže.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa ľahko obúvajú a dajú pekne utiahnuť aj na užší členok. Sú vhodné na normálne až širšie nohy s nižším a normálnym priehlavkom.

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
25 15,5 6,5
26 16,3 6,7
27 16,8 6,8
28 17,5 6,9
29 18,5 7,0
30 19,0 7,1

O značke  

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu kvalitnej detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné. U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov a letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, zvýšeným okopom a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: D.D. Step Farba: bordová, tmavočervená Kód produktu: DVG122-W063-710 Typ obuvi: zimná obuv, vyššie nad členok  Typ nohy: normálna až širšia noha, nižší a normálny priehlavok, aj na užší členok Barefoot: áno Zvršok: hladká a brúsená koža Podšívka: textilná kožušinka Stielka: textilná s kožušinkou, rovná bez tvarovania, vyberateľná Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, v prednej časti zvýšený okop Zapínanie: suchý zips 2x

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné.

U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelovletných sandálov.

Výhody barefoot modelov:

✔️ nízka hmotnosť

✔️ flexibilná podrážka ohybná vo všetkých smeroch

✔️ zero drop

✔️ zvýšený okop

✔️ anatomicky tvarovaná špica - dostatočný priestor pre prsty 

✔️ sú vhodné už od prvých krokov

✔️ sadnú na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Modely rady 070 sú vhodné aj pre dominantné palce.

  

Späť do obchodu