D.D. Step A063-35 – Raspberry

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: D.D. Step
€46,50
Kategória: Prechodné topánky

Členkové kožené topánky od maďarského výrobcu D.D. Step z barefoot rady majú veľmi nízku hmotnosť, vďaka čomu patria medzi najmäkšiu modelovú radu s anatomicky riešenou špičkou. Protišmyková gumená podrážka je od začiatku flexibilná, ohybná vo všetkých smeroch s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. Je fluorescentná a svieti v tme. V prstovej časti majú topánky zvýšený okop, čo zabezpečuje lepšiu odolnosť aj voči zakopnutiam. Zvršok z hladkej kože je vode odpudivý, takže topánky zvládnu aj sychravejšie počasie. Na boku je doplnený nápaditým dizajnom. Podšívka je z mäkkej prírodnej kože. Stielka je vyberateľná, rovná, bez tvarovania z vrchnej strany kožená s hrúbkou cca 3mm. Päta nie je spevnená, je mäkká a ohybná s polstrovaním okolo členku.  

Vďaka zapínaniu na 2 suché zipsy, sa dajú pekne utiahnuť aj na užší členok a pätu. Sú vhodné na normálne až širšie nohy s normálnym aj vyšším priehlavkom. Vďaka anatomicky riešenej špičke sú vhodné aj na dominantné palce a nohy „plutvičky“. 

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
25 15,8 6,8
26 16,5 7,0
27 17,1 7,1
28 17,9 7,2
29 18,5 7,3
30 19,0 7,4
31 20,0 7,6
32 20,5 7,7
33 21,4 7,9
34 22,0 8,1
35 22,7 8,2
36 23,3 8,3

O značke  

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu kvalitnej detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné. U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelov a letných sandálov. Všetky topánky sa vyznačujú svojou flexibilnou podrážkou, zvýšeným okopom a dostatočným priestorom pre prsty a dominantné palce. Sú vhodné už od prvých krokov.

Materiál a špecifikácia           

Značka: D.D. Step Farba: bordová  Kód produktu: DPG122A-A063-35 Typ obuvi: celoročná, prechodná obuv, vyššie nad členok  Typ nohy: normálna až širšia noha, aj pre vyšší priehlavok, úzky členok, dominantné palce a plutvičky Barefoot: áno Zvršok: hladká koža Podšívka: koža Stielka: kožená, vyberateľná, rovná bez tvarovania Podrážka: gumená podrážka, flexibilná, v prednej časti zvýšený okop Zapínanie: suchý zips 2x

Maďarská značka D.D. Step sa u nás teší veľkej popularite. Je to kvalitná značka, založená treťou generáciou obuvníckej rodiny a sústreďuje sa predovšetkým na výrobu detskej obuvi nielen v barefoot prevedení. Všetky modely sú navrhnuté a vyrobené ručne, ekologicky bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a zlúčenín, ako napríklad chróm. Vyrábajú obuv, ktorá sa stará o životné prostredie, ako aj zdravie detí. Svojim nápaditým dizajnom zaujmú nejedno dieťa a vďaka štýlovým aplikáciám sú jednoducho výnimočné.

U nás nájdete široký sortiment kožených celoročných topánok, tenisiek či zimných zateplených modelovletných sandálov.

Výhody barefoot modelov:

✔️ nízka hmotnosť

✔️ flexibilná podrážka ohybná vo všetkých smeroch

✔️ zero drop

✔️ zvýšený okop

✔️ anatomicky tvarovaná špica - dostatočný priestor pre prsty 

✔️ sú vhodné už od prvých krokov

✔️ sadnú na normálne až širšie nôžky aj s vyšším priehlavkom. Modely rady 070 sú vhodné aj pre dominantné palce.

  

Späť do obchodu