Camper Pavitra Igar - Brown

Krásne členkové čižmičky s milým mačičkovým dizajnom zateplené kožušinkou sú ako stvorené do chladného počasia. Sú ľahké, flexibilné, kvalitne spracované s použitím recyklovaných materiálov.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: Camper
€59,50 –29 % €41,90
Kategória: Zimné topánky
Farba: hnedá
Zvršok: hladká koža
Podšívka: umelá kožušina
Stielka: umelá kožušina, mierne tvarovaná, nevyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 2x
Typ obuvi: barefoot alternatíva
Typ nohy: normálna, širšia noha, mierne vyšší priehlavok, dominantný palec
Camper Pavitra Igar - Brown (Veľkosť 20)
Výpredaj
€59,50 –29 %

Krásne členkové čižmy značky Camper sú skvelou voľbou už pre začínajúcich chodcov. Topánky sa vyznačujú nezameniteľným dizajnom, ktorý učaruje každej mladej slečne. Sú veľmi ľahučké, kvalitne spracované s použitím šetrných a recyklovaných materiálov. Zvršok je vyrobený z hladkej teľacej kože s milým mačičkovým dizajnom. Podšívka je z umelej kožušiny, ktorá je vyrobená z recyklovaných PET fliaš. Stielka je trochu hrubšia pod pätou, bez tvarovania, prilepená k topánke ako súčasť zateplenej podšívky. V prípade potreby ju viete vybrať a vymeniť za rovnú stielku. Gumená podrážka je priečne veľmi dobre ohybná, pod pätou tuhšia aby nohy chránila pred otrasmi. V prednej aj zadnej časti je zvýšená, vďaka čomu sú topánky odolnejšie voči nárazom, či zakopnutiam. Zvršok je k podrážke prišitý, takže sa nemusíte báť odliepania. Päta je mierne spevnená, no stále dostatočne mäkká a ohybná.     

Čižmy majú zapínanie na suchý zips po oboch stranách, takže sa jednoducho obúvajú aj menším deťom. Sú vhodné na normálne a širšie nohy s normálnym aj mierne vyšším priehlavkom. Vďaka anatomickému tvaru špičky sú vhodné aj pre dominantné palce.   

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
20 12,5 5,9
21 13,5 6,0
22 14,2 6,1
23 15,0 6,2
24 15,5 6,4
25 16,0 6,6

Za španielskou značkou Camper stojí rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou topánok už od roku 1975 na ostrove Mallorca. Ide o jedinečnú značku, ktorá je plná rozmanitosti a kontrastov, vďaka čomu je neprehliadnuteľná a vo svete veľmi obľúbená. Za úspechom tejto značky stojí neustále zameranie sa na aplikáciu inovatívnych riešení nielen do technológii výroby, ale aj používaných materiálov, či spôsobu spracovania. Dôraz kladú najmä na udržateľnosť a obnoviteľné zdroje. Vo svojom portfóliu majú nespočetné množstvo módnych topánok nielen pre deti ale aj dospelých.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme priniesť aj topánočky od tohto výrobcu. Môžete si vybrať spomedzi prechodných modelov, čižmičiek, či tenisiek vhodných už od prvých krokov vašich detí.

Späť do obchodu