Bliings LED Blikačky na topánky, 1 pár

Blikajúce LED svetielka na topánky Bliings sú perfektným doplnkom pre všetky deti, ktoré túžia po svietiacich topánkach.

Skladom
Značka: Bliings
€11,50
Kategória: Doplnky

S blikačkami Bliings bude nosenie akýchkoľvek topánok veľkou zábavou. Sú určené na topánky so suchými zipsami alebo šnúrkami s maximálnou šírkou 2,6cm. LED svetielka reagujú na pohyb a blikajú pri každom kroku, čo ocenia všetky deti túžiace po svietiacich topánkach. Dobre poslúžia aj k lepšej viditeľnosti v tme a šere. Sú veľmi univerzálne a viete ich využiť aj ako svetielko na bundu, tašku, či bicykel. Ak sú blikačky správne zatvorené, výrobca deklaruje vode odolnosť IP67Balenie obsahuje aj 6 druhov nálepiek, ktorými si môže dieťa dotvoriť celkový outfit. 

Obsah balenia:

  • 2 ks LED blikačka (na 1 pár topánok) 
  • Vymeniteľná batéria
  • 12 ks nálepiek (6 vzorov)

Spôsob použitia:

  1. Odkrúťte vrchný kryt z blikačky BLiiNGS.
  2. Odstráňte ochrannú fóliu, ktorá aktivuje batériu.
  3. Nasaďte späť vrchnú krytku a poriadne zavrite. 
  4. V prípade záujmu si môžete na vrchný kryt nalepiť nálepku.
  5. Nasaďte blikačku na topánku tak, že prevlečiete suchý zips alebo šnúrku cez otvor na spodnej strane. 

 

POZOR! BLiiNGS nie je hračka a jej používanie pri malých deťoch je odporúčané iba pod dozorom dospelej osoby. Blikačky držte ďalej od otvoreného ohňa a zdrojov tepla. Nepoužívajte počas loptových hier, ako napríklad futbal, basketbal a pod., nakoľko hrozí nebezpečenstvo úrazu a poškodenia svetielok. Použité batérie nevhadzujte do bežného odpadu. Môžu obsahovať zdravie a životné prostredie ohrozujúce látky.

 

 

Späť do obchodu