3F Elf Santos – Sky Blue

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom
Značka: 3F
€33,90 –26 % €24,90
Kategória: Sandále
Farba: modrá, béžová
Zvršok: textil
Podšívka: textil
Stielka: koža, rovná bez tvarovania, vyberateľná
Podrážka: gumená, flexibilná, zvýšený okop
Päta: mierne spevnená
Zapínanie: suchý zips 1x
Typ obuvi: barefoot
Typ nohy: širšia noha, vyšší priehlavok, dominantný palec
3F ElfSantos SkyBlue1
Výpredaj
€33,90 –26 %

Krásne barefoot sandále z dielne poľského výrobcu 3F sú vhodnou voľbou pre deti so širšími nôžkami a vyšším priehlavkom. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov podľa štandardov kvality a najmodernejších technológii. Podrážka je gumená, flexibilná s nulovým rozdielom medzi pätou a špicou. V prstovej časti je zvýšený okop, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči nárazom a zakopnutiam. Zvršok je z príjemnej vzdušnej textílie. Podšívka je kombináciou kože a textílie. Sandále majú z oboch strán otvory, vďaka čomu dobre cirkuluje vzduch a noha sa nepotí. Stielka je zvrchu kožená, podlepená vrstvou PU peny s antibakteriálnou a protiplesňovou úpravou. V prípade potreby ju viete jednoducho vybrať. Päta je mierne spevnená v spodnej časti, kde presahuje vyvýšená podrážka, avšak dostatočne mäkká a ohybná.

Sandále sa zapínajú na suchý zips. Svojim strihom sú vhodné na širšie nohy s normálnym a vyšším priehlavkom. Majú dostatočný priestor na prsty, takže sú ideálne aj na dominantné palce. Nie sú vhodné na úzke členky a päty.  

Veľkostná tabuľka

Topánky meriame s originál stielkou meradlami Clevermess a Plus12. Pre výber vhodnej veľkosti odmerajte dĺžku a šírku chodidla a pripočítajte želaný nadmerok (zvyčajne cca 1cm do dĺžky a 0,2-0,3 do šírky). Ak meriate za pomoci Meradla Plus 12 nie je potrebné pripočítavať nadmerok.  

Veľkosť Vnút. dĺžka (cm) Vnút. šírka (cm)
24 15,5 7,1
28 18,0 7,9
29 18,7 8,0
30 19,3 8,1
31 20,0 8,2
32 20,5 8,4

Poľská rodinná firma MB pôsobí na trhu už od roku 1996 a pod známymi značkami „3F“ (Freedom for feet) a „Bar3Foot“ vyrába rôzne modely detskej obuvi s ohľadom na zabezpečenie správneho vývoja a fungovania detských nôh. Pri svojej výrobe kladie dôraz na použité materiály z hľadiska ich kvality a farebnej škály v spolupráci s najznámejšími závodmi v Európe. Vďaka patentovanej metóde laminovania zvršku ponúkajú unikátnu odvetrávanú obuv.

U nás v obchode nájdete široký sortiment od klasických papučiek, sandálov či tenisiek, až po celoročnú obuv s hydrofóbnou úpravou.

Späť do obchodu